2752
2734
عنوان

سرد بودن همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 37 پست
اگه از اول همینجوری بوده فک نکنم بشه کاری کنی

از اول که ما تو عقد بودیمو کلا هفته ای دوروز همو می‌دیدیم که همون دو‌ روز در هفته هم یه شبشو باهم بودیم الان دوماهو نیمه که اومدم سر خونه زندگیم 

کلا از من سرد مزاج تره اگر من یه شب درمیون دوست داشته باشم اون میگه من هفته ای یه بار 

یکی از مجرب ترین دعاهای زبان بند قوی دعای صم بکم عمی است که باعث به وجود آمدن عشق و محبت بین شما و شخص مورد نظر میشود. این دعا بسیار توصیه میشود.

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=336647030]چندوقته ازدواج کردی؟تازگیااینجوری شده یاکلااینجوری سردبوده؟[/QUOTE

دوسالو نیمه که ازدواج کردم باهاش ولی دو ماهه که عروسی کردیم راستش نمی‌دونم چجوریه ولی از من سرد تره اگر لباس قشنگ و لختی بپوشم نگاه می‌کنه اما چیزی نمیگه تو هفته هم اگر چند روز رابطه نداشته باشیم هیچی نمیگه حتی من پیش قدم میشم اما اون میگه نمی‌خواد فعلا 

تو هفته یه روز هم با من باشه برای اون کفایت می‌کنه 

2731
شما اگر روی تفاوتهای زن و مرد و نحوه ابراز علاقه شون مطالعه کنی قشنگ متوجه میشی که اشتباه می‌کنی&nbs ...

آره می‌دونم ابراز علاقه مردا با زنا تفاوت داره اما همسر من اصلا کار خونه نمیکنه مرد سالاره و غرورش خیلیه 

یه رابطه و ازدواج سالم هر دو طرف نیاز به محبت و ...دارن. مشکل از همسرته نه شما چند سالشه؟ حتما دو ...

۲۸ سالشه همسرم خودمم ۲۳ سالمه 

اتفاقا گاهی وقتا فکر میکنم دوسم نداره اما خودش تا حالا چندین بار گفته دوسم داره عاشقمه ولی احساسش ضعیفه 

اما خوب از این لحاظم اینطوری رفتار میکنه واقعا موندم 

آره می‌دونم ابراز علاقه مردا با زنا تفاوت داره اما همسر من اصلا کار خونه نمیکنه مرد سالاره و غرورش خ ...

من مثال زدما فکر نکن برای همه کاربرد داره 

بالاخره هر مردی یه جوری ابراز علاقه می‌کنه 

یه روانشناسی می‌گفت حتی اگر همسرت بهت بگه مراقب خودت باشه خودش عند محبت هست ....

یا  یکی می‌گفت مردی که کار می‌کنه زحمت می‌کشه صبح می‌ره شب میاد اینم خودش نوعی ابراز علاقه به خانوادش هست 

من یادمه همسر سابقم اصلا همت کار کردن نداشت به زور باید بیدارش میکردم با اینکه تحصیلکرده هم بود . دوست داشت تا لنگ ظهر بخوابه هرجام می‌رفت دعواش میشد و اخراج میکردن. که مشاور بهم گفت راحت بهت بگم دوستت نداره چون کار کردن من نشونه عشق و علاقه است . می‌خوام بهت بگم اگر غرور داره و ابراز نمیکنه فکر نکن ایراد داره جنسش رو هم در نظر بگیر 

تودوران عقدهم سرد بود؟ یابعده ازدواج اینجوری شده؟

همینطوری که الان هست تو دوران عقد هم همینطور بود 

همون هفته ای یکی دوروز که همو می‌دیدیم باهم بودیم اما اگر دوهفته سه هفته پشت هم همو نمی دیدیم دلش تنگ میشد خودش می‌گفت میام دنبالت 

همینطوری که الان هست تو دوران عقد هم همینطور بود  همون هفته ای یکی دوروز که همو می‌دیدیم باهم ...

عزیزم حتما یه مشاوره برید

من فکرکردم دوران عقدخوب بوده بعده ازدواج سردشده

حتمامشکلی داره؟

عزیزم حتما یه مشاوره برید من فکرکردم دوران عقدخوب بوده بعده ازدواج سردشده حتمامشکلی داره؟

آره خودمم به فکر مشاوره رفتن هستم ولی اون موافق مشاوره نیست 

میگه من ذاتم سرده کاریشم نمیتونم بکنم چی بگم والا 

[QUOTE=336699307]آره خودمم به فکر مشاوره رفتن هستم ولی اون موافق مشاوره نیست  میگه من ذاتم سرده کاریشم نمیتونم ...[/QUOTE

ینی خودش میدونسته سرده دیگه؟

پس چراازدواج کرده؟بلاخره میدونسته همسرشم نیازهایی داره دیگه

کسی که اینجوری هست اصلانبایدازدواج کنه

2706