2752
2734
عنوان

خواستگاری از دختر بچه ی چهارده ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 58436 بازدید | 410 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 23 سالم بود خاستگار داشتم مامان بابام بهم نمیگفتن که مبادا هوایی بشم و درسم رو ادامه بدم   & ...

من خودم خواستم تعریف کنه

بعدشم مامانم میدونه اون قدی عاقل باشم که تو این سن به چنین چرت و پرتایی فک نکنم

خب ما اعتقادی نداریم به حجاب چرا باید قصه سر هم کنم

چرا بیخود جواب نیدی مگه من گفتم حجاب؟

گفتم هرچی بپوشم از ترس مامان بابام همچین کاری نمیکنن الانم زمون قدیم نیس همچین چیزایی هنوز باشه

چرا بیخود جواب نیدی مگه من گفتم حجاب؟ گفتم هرچی بپوشم از ترس مامان بابام همچین کاری نمیکنن الانم زم ...

اها بد متوجه شدم

نه اون قدر رو ندارن به بابام بگن 

به مامانم گفتن منم گفتم به کسی نگه

من هنوز میخوام برم بیرون نمیدونم لباس چی بپوشم بعد شوهر کنم ؟! واقعا هنوز کسانی هستن انقد ذهنشون بس ...

ما که شوهر کردیم هم میخوابم بریم بیرون نمی‌دونیم لباس چی بپوشیم😂

قبلنا فکر می‌کردم کسی مناسبه که همه معیارامو داشته باشه!اما به مرور متوجه شدم، اونی مناسبه که برای بودنم ارزش قائل باشه و تلاش کنه!اوایل فکر می‌کردم عشق یعنی، همیشه حالت باهاش خوب باشه!اما به مرور متوجه شدم عشق یعنی تو حال بدت جا نزنه!فکر می‌کردم تا نیمه گمشدمو پیدا کنم عاشقش میشم!اما الان فهمیدم هیچ نیمه گمشده ای وجود نداره عشق ساختنیه نه پیدا کردنی!خیلی طول کشید تا متوجه شم هر هیجان، علاقه و احساسی نشونه عشق نیست، یه وقتایی این آسیب ها و زخمامونن که مارو به طرف وابسته میکنن!ولی الان باور دارم رابطه خوب وقتی ساخته میشه که دو طرف به بلوغ عاطفی رسیده باشن
منی ک ۱۵ سالگی ازدواج کردم و الان ۱۷ ام....😐

منم 15سالگی ازدواج کردم الآنم 30ام😐

قبلنا فکر می‌کردم کسی مناسبه که همه معیارامو داشته باشه!اما به مرور متوجه شدم، اونی مناسبه که برای بودنم ارزش قائل باشه و تلاش کنه!اوایل فکر می‌کردم عشق یعنی، همیشه حالت باهاش خوب باشه!اما به مرور متوجه شدم عشق یعنی تو حال بدت جا نزنه!فکر می‌کردم تا نیمه گمشدمو پیدا کنم عاشقش میشم!اما الان فهمیدم هیچ نیمه گمشده ای وجود نداره عشق ساختنیه نه پیدا کردنی!خیلی طول کشید تا متوجه شم هر هیجان، علاقه و احساسی نشونه عشق نیست، یه وقتایی این آسیب ها و زخمامونن که مارو به طرف وابسته میکنن!ولی الان باور دارم رابطه خوب وقتی ساخته میشه که دو طرف به بلوغ عاطفی رسیده باشن
2706