2752
2734
عنوان

با همکلاسیام نمیتونم ارتباط برقرار کنم بشدت نژاد پرستن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3817 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهان گنبد شاید فرق کنن. شنیدم اونا مغرورن. اینا که من میگم بندر ترکمن و گمیشان و آق قلا اینا بودن. ...

ن ترکمن ها اونجا باز یکم بهترن 

اینجا ندیدی یروز فقط میخایی فرار کنی بری

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
اینا انقد پارتی و پول دارن که معلومه تسلیم نمیشن خیلی این موارد دیدم

اتفاقا خود مدیر هم ترکمن بود خیلی مرد متشخصی بود پول بخوره تو سرشون اون از رانندگی سون انگار اسب سوارن خیابون

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 

من با ترکمن ها افتادم اما جز خوبی ازشون ندیدم 

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...
اتفاقا خود مدیر هم ترکمن بود خیلی مرد متشخصی بود پول بخوره تو سرشون اون از رانندگی سون انگار اسب سوا ...

ماشین ک هیچی

گروهی موتور سواریشون تو خیابون یا مست کردن تو دریاچه مصنوعی و..

آهان پس نژاد پرستن اسم ترکها بد در رفته البته اینم بگم خوب و بد تو هر قومی هست .

ترکمن ها خیلی نژاد پرستن پسرم از وقتی رفت مدرسه اینا دیگه از مغازه ترکمن ها نمیزاره خرید کنم از بس تو روحیش تاثیر گذاشته امسال تموم شده به امید خدا میریم تهران

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 

اسی تو ترکی چطور با ترکمنها مشکل داری ما همه از یه نژادیم

کلثوم اکبری هستمه ساکن ساری . مره جنون دست هداعه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندومبه. ندومبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندومبه.قرص هداعهههه قرص قننند ....با حوله ...

ترک ها ادم های سخت کوش و اهل کار و تلاش هستن ادم های زرنگ و با سیاستی هستن ولی به شدت نژاد پرست هستن مخصوصا تبریز با احترام به ترک های عزیز ولی خب درکنار حسن ها و خوبی هایی که دارن عیبم دارن  حتی برای  سفر هم تبریز خوب نیست خیلی مهمون نواز و غریب نواز نیستن

من با ترکمن ها افتادم اما جز خوبی ازشون ندیدم 

نمیدونم والا این تجربیاتی ک ما دیدیم ازشون چه تو جامعه و کار و مدرسه چیزی ب چشم نمیاد

اسی تو ترکی چطور با ترکمنها مشکل داری ما همه از یه نژادیم

لطفا اینو نگو

ترک با ترکمن زمین تا اسمون فرق داره مارو یکی نکن گلم

اونا سنی هستن

ما ترکا شیعه

و خیلی چیزا دیگ اصلا ربطی بهم نداریم

تو بنده برگزیده خدایی ،بخدا

چون با ترکها تقریبا یکین ترک و ترکمن هم خونن

2706