2733
2734

جواب اذیت ها و حرف های ناحقو ضایع کردن حقی که داشتم ....

شوهرم و خانوادشو...

بعد امروز شوهرم اومد خونه اتفاقی پیتزا درست کرده بودم...وقتی خورد با خوشحالی گفت وااای چقدر امروز هوس پیتزا کرده بودم....ببین چقدر خدا همه جوره هوای منو داررره که تا هوس کردم پیتزا درست کردی!

فک کنم خدا هم خسته شده شاید خوابه! والا 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام...آیه ی شر یره بدجور جبران می کند....

😂😂

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر چی سنگه جلو پای لنگه ...

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

صبر کوچیکه خدا 60 سال چرا انقد بدبینی همه چیو بسپار به خودش 

زندگی که توش سگ ریده رو ی همستر نمیتونه جمع کنه 🙌🦦دو نفر در این اکانت وجود دارد با فاصله سنی ۴ سال 👩‍❤️‍👩😂#منو_خواهرم👭🏻

بخدا اینها پیش خدا هم پارتی دارن

خدا هم نقد رو ول کرده نسیه رو چسبیده همش میگه اون دنیا جوابشو میدم

بابا خب چرا همین دنیا سرش نمیاری مگه دنیا دار مکافات نیست؟؟؟؟

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

چی بگم منم همین حس تورو دارم انگار خدا نمیبینه منو 

ولی خب خدا صبرش زیاده ناامید نباش انشاالله همه چی درست میشه

میگه ده درصد مرگ های غیر طبیعی در اثر گاز گرفتگیه!د پ چرا گازمیگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!مگه هارین؟؟؟؟!!!! همو بوس کنید!با هم مهربون باشید

من هیچوقت از خدا انتظار ندارم خریت های منو راست و ریست کنه مثلا انتخاب های اشتباهم همه تعیین کننده آینده منن و اون انتخاب رو من کردم من تعیین کردم چطور زندگی کنم گله کردن از خدا معنی نداره همیشه میگم خدای شکرت فقط هوامو داشته باش و دقیقا تاثیرشو وقتی بهش نیاز دارم حس میکنم🥺💖

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
چی بگم منم همین حس تورو دارم انگار خدا نمیبینه منو  ولی خب خدا صبرش زیاده ناامید نباش انشاالله ...

ان شاءلله ...ولی ما هم بنده هاشیم...چرا انقدر باید اذیت شیم و تونوبت نگه مون داره؟!  

صبر کوچیکه خدا 60 سال چرا انقد بدبینی همه چیو بسپار به خودش 

خیلی وقته سپردم به خودش....از خوش بینی الکی خسته شدم 

بخدا اینها پیش خدا هم پارتی دارن خدا هم نقد رو ول کرده نسیه رو چسبیده همش میگه اون دنیا جوابشو میدم ...

دقیقا انگار باخدا قراردادی چیزی دارن... بعید میدونم این دنیا که  به کام اوناست ....اون دنیا هم  احتمالا ی پارتی چیزی واسه خودشون جور می کنن

2706