2752
2734
عنوان

دکتر از دیدن گلوم ترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 54 پست
احتمالا اینطور باشه  اسمنیم که قوی نیس

سلنیوم موجب تقویت سیستم ایمنی میشه بخور

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم  طبع خنک با چیز سرد و خنک فرق داره  بستنی فالوده براش خوب نیست یه موقع هایی ال ...

من اولش گرمی خوردم اوک نشدم

خنک‌سازی خوردم بهتر شدم 

نمیدونم

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم از راهنماییت  احتمالشم هست اینی که میگی شما باشه چون چیزهای طبع گرم زیاد خوردم چون فکر ...

مصرف گرمی زیاد هم خودش ممکنه بشدت التهاب گلو بیاره . خواهر من سر گرمیجات اینطور شده بود

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
اره سفیدی داره و پف کرده  چین سفیدیا چرکن؟

بله سفیدی حلق و لوزه چرک و عفونته 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
منم سر امیکرون عفونت مغز گرفته بودم ، زده بود ب سینوس و لوزه و عفونت دفع نمیشد .. اجبارا عمل انحراف ...

حتما سینوزیت داشتی که اون قسمت آنقدر عفونی شده منم انحراف بینی و سینوزیت دارم که تمام سینوس هام شده عفونت ..عمل کردی بهتر شدی؟

حتما سینوزیت داشتی که اون قسمت آنقدر عفونی شده منم انحراف بینی و سینوزیت دارم که تمام سینوس هام شده ...

بعد عمل انحراف   اون عفونت شدید مغز و درد شدید لوزه  و درد آزار دهنده سر دفع شد ، اما خوب خوب نشدم ... دکتر قبل عمل گفته بود  تضمین نمیکنم صددرصد خوب بشی چون آلرژی هم داری ... البته دکتر خوبی بود اما ...

الان با یک سرماخوردگی یا سرما به سرم  سرم و لوزه و دندان یک مقدار درد میگیره