2733
2734
عنوان

دلیل زنده بودنتون چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدر و مادرم . رفیقام . آینده ام و هدف هام واسه آینده . بازی کردن و گیم زدن ، یادگیری برنامه نویسی ، یادگیری بسکتبال ، تولید محتوا و یوتیوبر یا آپاراتر شدن ، رسیدن به زندگی ای که میخوام،  پول ، سلامتی و اینکه هنوز کلی زندگی در پیش دارم ، فامیل و آشنا و اقوام ، خوردن ، آهنگ گوش کردن ، لذتب ردن از زندگی و هر چیز دیگه ای و کلی چیز دیگه و زندگی رو دوست دارم 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 

همیشه روزنه امیدی هست 

اگه هیچکس رو ندارید اما شما خدا رو دارید 

شما اعضای بدنتون رو دارید که برای ۱ ثانیه زندگی شما بی وقفه تلاش میکنن

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
اگ خودکشی گناه نبود الان زنده نبودم 

دک میکنم عزیزم من از خیر گناهش هم گذشتم جهنمم به جون خریدم ولی خب با خودکشی هم درست نشد ایشالا تو تاریکی نور متولد بسه

متاسفم میفهمم خیلی سخته امید وارم تولد نور تو دل تاریکی باشه برامون چون تو دل تاریکی هستیم

ان‌شاءالله 🫠🙂🩷

ولی من داغون میشم تو این مدت فکر و خیال نابودم کرده

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
ان‌شاءالله 🫠🙂🩷 ولی من داغون میشم تو این مدت فکر و خیال نابودم کرده

میشناسمت نه که بدونم کی هستی فقط تو یک تاپیک دیدمت که خیلی با شعوری وقتی همه داشتن بهم فوش میدادن ازم دفاع کردی حقت هست بهترین روز هارو داسته باسیزو مطمئنم طبیعت بلخره حقت رو از یه جایی بهت میرسونه نگران نباش درک میکنم که فکرو خیال و خیلی چیزا بدجور داغون میکنه آدمو من سنی ندارم از لحاظ شناسنامه ولی راستشو بخوای هرجور دردی که بگی رو شاید تجربه کردم 

میشناسمت نه که بدونم کی هستی فقط تو یک تاپیک دیدمت که خیلی با شعوری وقتی همه داشتن بهم فوش میدادن از ...

قربونت برم که 🙂🖤

لطف داری عزیزجان 

چی بگم والا ان‌شاءالله خدا به همه رحم کنه فقط امیدم خداس که میگم خودش همه چیو درست کنه 

همین که جوونا مون سنی ندارن ولی تو اوج جوونی پیر شدن خودش دردناکه

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706