2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من بگیر لطفا

۱-   خواجه در بیتهای دوم و هفتم به جنابعالی چنین می گوید : ( افسوس که نرگس دیده افسونگر محبوب فتنهای عجیب به پا کرد و دریغا که آن مست از باده حسن و نیکی با عاشقان فرزانه آنچه توانست بی مهری کرد ) ( خیال عاشقانه به دل حافظ آتش زد و او را سوزاند ببینید یا رقدیمی با یار خود چه کار کرد ) تو خود حدیث مفصل بخوان از این دو معنی
۲-   ویژگیهای جنابعالی به شرح زیر است: تند خو اهل رقابت لجباز زرنگ قوی عجول شتابکار رک و بی پروا خود بین قدرت سنج عاشق پیشه استثنایی جذاب و دلربا دو ستدار تعریف اهل تفریح ثرونت اندوز
۳-   از دوستت خطا دیده اید مقصر دوست شما نیست بلکه شخص دیگری است که رابطه شما را خراب کرده و اوراوادار به چنین عمل گستاخانه ای نمود ه است بنابراین در دوستان خود تجید نظر کنید و مراوده های خویش ار هب حداقل برسانید
۴-   درمعامه الی زیان دیده اید او شما را تنها گذاشت احساس عجیبی دارید بهتری راه آنست که به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعایی بخوانید و ازپیر و مرشد راه استمداد کنید که با توکل به خداوند موفقیت همراه شما  خواهد شد
۵-   به جنابعالی نوید می دهم زندگی شما کلاً در تغییر و تبدیل خواهد بود بطوری که گویی مجدداً متولد شده اید پس سعی کنید دقت سرعت عمل وتلاش همراه سازید و استفادهاز ملومات استاد با تجربه ای را از یاد نبرید و صحبت آنهار ا غنیمت دانید بیمار شفا می یابد خرید و فروش صلاح نمی باشد تغییر شغل و مکان زود است
۶-   مسافرتی زیارتی سیاحتی در راه است و معامله ای سود آور در پیش که برشما مبارک باشد به شرط آنکه صدقه بدهید و دین لازم را بپردازید و دلی را شاد کنید
کمی بیشتر در 
کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2731
نیت کردم

ویژگیهای جنابعالی : تودار خد خور مهربان با ایمان خوش ذاب اخمو کم کار دست و دلباز راحت طلب بد پیله دعوایی زود رنج عاشق پول و ثروت نامنظم اهل عطر زود قهر کن عاشق خانواده خوش شانس مزاج سرد منصف
۲-   خواجه در بیتهای ۴-۸-۹ فرماید ( آنکه به جمال خدا آفریده تو اعتراف نکند خامه آرایشگر هستی آرزوی وی را نقش نبندد و به کام دلش نرساند ) ( ای رامشگر دستگاهی را که می خواستی تغییر بده و نغمه عراقی را بزن زیرا یار من آن سوی رفت و از دلشدگان یاد نیاورد ) سخن شور انگیز حافظ شعر دلپذیر عراقی است کیست که این نغمه های جانسوز ار بشنود و خروش از جانش بر نیاید ) بخوانید حدث مفصل از این سه معنی
۳-   موفقیت جنابعالی حتمی است اما آزردن دیگران کار جنابعالی ار دشوار می کند سعی کنید با پدر و مادر ونسبت به دوستان وفادار مهربان باشید که ستاره خوشبختی از افق زندگی جنابعالی درحال طلوع کردن است
۴-   مسافرت را توصیه م یکنم قرض ادا می شود همسر یا پدر شما در معامله ای زیان دیده سخت مغموم است سعی کنید او را از رنجهایش رهایی دهید بیمار شما نیاز به درمان بیشتر دارد خرید صلاح نمی باشد اما فروش موقعیت دارد مسافر شما درحال تغییر شغل یا مکان است که به نفع او می باشد طلاق انجام نمی شود ولی ازدواج عملی است
۵-   در این هفته خوابی خواهید دید که در بین درختان سبز قراردارید تعبیرش اینکه سلامتی وخوشبختی بدست می آوردی و تحولی کلی در زندگی روزمره و کار ی شما حاصل می شود ولی نباید نیروی خود را صرف امور جزیی بنی بلکه باید با نشاط و قوی وپر ثمر در زندگی گم بردارید تا موفقیت و کامیابی همگام شما باشد
کمی بیشتر در خصوص غزل بدانید :
شرح غزل :
معانی لغات غزل (۱۳۸)
یادباد: یادش به خیر ، 
کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
منم میکنی؟؟؟ دوسم داره

عزیزم بد اومد .

ان شاالله که هرچی خیر و صلاح باشه اتفاق بیفته ❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
۱-   خواجه در بیتهای دوم و هفتم به جنابعالی چنین می گوید : ( افسوس که نرگس دیده افسونگر محبوب ف ...

منم نیت کردم ممنون میشم واسم بگیری ✨❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706