2733
2734
عنوان

تو رویاهام موهای بلند و پرپشت دارم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 88 پست

منم موهام دسته ای میریزه ولی نمیدونم اسمش چی بزارم شانس یا بدشانسی سرعت رویش مجددش زیاده جاش پر میشه اما چه فایده هرجایی پام بزارم دورم پر مو میشه از بس نپتون و جارو میزنم حالم از تمیزکاری به هم میخوره هرازگاهی میشینم گریه که این چه بدبختیه آرزو به دل موندم یه بار موهام نبندم بریزم رو شونه هام با خیال راحت موهای من ریشه اشون ضعیفه میکشی کنده میشه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ناشکر نباش واسه شما لااقل رویشم داره

ناشکر نیستم ولی گله دارم از همون دوران ابتدایی روز و شبم مو جمع کردن از زمین و لباسام بود حتی از دوران بلوغمم شروع نشد بگم ربطی به هورمونام داره تا الآن که بیست رد کردم ادامه داره دلم میخواد حداقل یه ماه موهام نریزه بفهمم آزاد گشتن چه حسی داره 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
بازم خداروشکر کنین فقط ریزش دارین من کف سرم پر جوش قرمز دردناک ریزشم دارم😑 راضی بودم ریزش داشتم ...

منم کف سرم جوش میزنه اما یادم نبودبه دکترم بگم

شمانمیدونی دلیلش چیه

تو آژمایش هیچی نشون نمیده نرماله ولی دکتر میگه پلی کیسیتیکه..

ریشه نداره موهای من پیازشون اندازه یه نقطه ریزه دست میزنی  درمیاد از جاش مال توهم اینجوریه؟ 

ماینوکسیدیل زدی؟

خوب عزیزم برو دکتر 

رفتم یه عالمه مکمل و ویتامین فایده نداره انگار ذات و طبیعت بدنمه الآن تصميم گرفتم ماه بعد قرص فیتو بخرم استفاده کنم بلکه جواب داد آخرین راه حله

منم کف سرم جوش میزنه اما یادم نبودبه دکترم بگم شمانمیدونی دلیلش چیه

من رفتم دکتر طب سنتی گف بخاطر کبدته باید حجامت کبد کنی 

ولی من ترسیدم انجام ندادم

کلا جوش بخاطر کبده.منم کبدم چربه