2733
2734
خواست بیاد نزاشتن

بخاطر همین بیشتر راغبی.

منم حالتو درک می کنم چون روزای تو رو گذروندم و بهش هم رسیدم و آخرش دیدم شیطانی بیش نیست.

اون وقتا مثل تو گوشی رو مثل ال سی دی جلوم منتظر پیاماش برای نرسیدن عزار دلیل و برای رسیدن وابستگی ...با خودم می گفتم ده سال اینو می شناسم دیگه کی می تونم یکیو مثل این بشناسم.روز اول ازدواج مون فهمیدم اصلآ نمیشناختمش...شیطان بود و شده بودم همدم شیطان کثیف هم جنس باز...هرزه..معتاد به فیلم های پورن...۱ماهم نشد برای کارای طلاقم...بماند..سرنوشت تو ازم دور نیست.تازه اون ظاهرآ و اسمآ هم مذهبی بود.حالت دقیقآ مثل اون وقتای جاهلی خودمه 

البته الآن متاهلم.ولی اگه عاقل بودم از همون اول هم در این عصر خفقان قبل ظهور ازدواج نمی کردم مثل حضرت معصومه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سخنرانی سختی های ازدواج در آخرالزمان رو از مرحوم کافی توی نت سرچ کن ویدبو رو بزن تا آخر با دقت گوش بده.

مرحوم کافی نه مثل شیخ های قلابی فعلی..شیخ واقعی بودن.

خدا قرین رحمت بی حد قرارشون بده نثارشون هم صلوات محمدی و فاطمی..

حتمآ گوش بده.

منتظرش نباش تو هم نشدی می ره جای دیگه خواستگاری.حرص نخور آبجی جان.قربونت خودتو خرابش نکن.

توسل کن به ۱۴ معصوم