2752
2734
عنوان

اگه تو کنکور فردا شانسی بزنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من سهمیه دارع باباش شهیده میگه سر جلسه میرم میخوام برگه سفید میدم فوقش چهار پنج تا بزنم 😐🤦‍♀️

هعی دوستای منم همینن

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
2731
نه خب شاید یکی اصلا یه آزمونو سر استرس خراب کنه حالش بد باشه ولی تیرش خوب بشه. مشکلی نداره ک. نهاییت ...

اینو درست گفتی 

مرسی 

پس همین شانسی و میزنم ببینم چی میشه رتبم   

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
من اینو امتحان کردم بالای ۵۰ هزار میشی من تجربی

عع واسم مهم نیست این کنکور اصلا 

میخام شانسم و امتحان کنم ولی ترسیدم مشکلی پیش بیاد

اینو درست گفتی  مرسی  پس همین شانسی و میزنم ببینم چی میشه رتبم    

دخترعموم دوبار کنکور داد

هر دو بار صفر مطلق بود

بار اول شانسی زد عشقی زد کلا شد ۵۷هزار

بار دوم یه ذرره اندازه چند روز قبل امتحان خونده بود شانسی نزد شد ۲۰هزار

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
ج زودتر میاد هر چی تونستی ج بده 

میخام اونایی و کلا نمیدونم نزنم 

ولی اونایی ک شک دارم و بزنم ببینم چن میشه 

دخترعموم دوبار کنکور داد هر دو بار صفر مطلق بود بار اول شانسی زد عشقی زد کلا شد ۵۷هزار بار دوم یه ...

حالا من شانسی بزنم بشه ۲۰ هزار  

ولی چیزی نخوندم امیدی ندارم ب این

بابا سهمیه کنکور داره من ریدم تو این شانس 

از داوطلبین عادی شرایطش خیلی بهتره ولی نه در حد تاپ اگه بیشتر تلاش میکرد خیلی راحت صندلی خوب گیرش میاد ولی اونو فراموش کن هر رشته هم که بیاره شاغل شدن اون تضمینه فکر خودت باش فرصت باقیمانده رو از دست نده ان شاله شماهم موفق بشید 🌺🌺

2706