2733
2734
عنوان

کنکوریا بیاین از حال و هواتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر جلسه هم فقط مداد ، پاک کن ، تراش و اب معدنی و ساعت مچی عقربه ای میتونید ببرین

گوشی رو هم سعی کنید نبرین چون ممکنه صندوق امانات نداشته باشن 

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
2731
ن بابا فرهنگیان جمعه س

مثل اینکه توو باغ نیستی هاا 

فرهنگیان فکر کردی کنکور جداست ؟! انسانی دوتا دفترچه داره ... تایم این دوتا دفترچه ها که تموم شد ، اینا رو ازت میگیرن .. دفترچه فرهنگیان رو بهت میدن ... اونم ۶۰ دقیقه ...

واسه همه رشته ها همینه .. البته فقط اونایی که فرهنگیان ثبت نام کردن در کنار دفترچه رشته اصلی ، دفترچه فرهنگیانم بهشون میدن...

من که خوندم  مخصوصا این ماه آخر زیاد خوندم  اما واقعا یه حس عجیبی دارم

منم یه حسی دارم حس میکنم هیچی یادم نمیاد ولی با توکل به خدا سر جلسه همه اش یادم میاد 

نگران نباش 

اگه خدا بخواد قبول میشی 

اگرم خدای نکرده زبونم لال قبول نشدی فکر کن اگر قبول میشدی تو راه دانشکده یه اتفاق ناگوار برات رخ میداد

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂
برای چادری هام یه توصیه بگو چی کار کنیم کلن

منم چادریم.

تصمیم دارم چادرمو دربیارم اونجا. واقعا با چادر فکر نکنم بتونم راحت باشم. اونجا که مرد نیست، هست؟

مگه تو حوزه همه دختر نیستن؟ مراقبا هم خانم؟

درسته  حست چی بود بعد از اینکه شروع کردی دوبارع بخونی

من الان دانشجوعم هستم همزمان

اما از همون موقع تا الان همیشه انگیزه داشتم واقعا نگفتم نه بیخیال و خستم و...

کم اوردما ولی تعداد دفعات شروعم بیشتر بوده 

میشه مقنعه نپوشیم؟

اره 

ولی باید پوشیده باشین ممکنه گیر بدن 

سعی کنید تیپتون مناسب باشه

این من خواهم بود سر جلسه کنکور.     بعد از سه سال شرکت تو آزمون آزمایشی هنوز نمیتونم سه چ ...

😂منم همینطور خاهر منم همینطور 

2706