2733
2734
عنوان

عروسی سلف سرویس یا دیس پرس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیس پرس بده همون 

عوض سلف سرویس باغ بهتره برو لباس عروس بهتر و ...

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
2731

خیلی ام خوبه 

اسراف و تجمل گرایی ام نیست 

من خودم سلف بود بی نظمی داشت هزینه خیلی بیشتری داشت 

چن وقت پیش عروسی یکی رفتم کاملا مرتب سالاد و خورش ماست و دوغ و نوشابه تک نفره با ی دیس غذا خیلی ام خوب 

نه کجاش بده😕عروسی خود من دیس پرس بود دونوع غذا بنظرم اینطوری بهتره و طرف میدونه چی بخوره ولی سلف بنظرم آدم گیج میشه چی بخوره چی نخوره😝🤣😂آخرم سیر نمیشه و گشنه میره خونه اشون بعدشم میشینه پشت سر میزبان حرف در میاره ک... فلان بود بهمان بود ولکن بابااااا حوصله داریییی بریزی حلق کیاااا آخعععههه😬😬😤

2706