2733
2734
عنوان

برای فردام دعا میکنید؟💞

142 بازدید | 28 پست

امیدوارم مثل و بهتر دعاتون به خودتون برگرده❤️🥹

لایک کنید منم دعاتون کنم🩵

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

برو بخواب

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کنکور داری؟؟؟50 تا صلوات برات میفرستم امشب ایشالا موفق و سربلند ورقه اتو تحویل بدی    

عزیزم مرسی دلمو شاد کردی❤️💞😍😭

منم دعاتون میکنم دست به خاک بزنی طلا بشه

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
عزیزم مرسی دلمو شاد کردی❤️💞😍😭 منم دعاتون میکنم دست به خاک بزنی طلا بشه

دلم روشنه برات 

هر وقت دلم به چیزی روشن بوده صد در صد اتفاق افتاده

مطمعن باش

فداتشم

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
2706