2752
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 93 پست

منم مث شما هستم ...هر وقت هرچیزی بهم میگفت کلی حرص میخوردم یک شب تا صبح خوابم نبرد .اولین کاری ک کردم جواب همه حرفاشو تا میزنه میدم البته ن با دعوا...دوم هم این بود هر وقت تو خونه یاد حرفاش میوفتادم رو یه برگه کامل همه حرفاشو مینوشتم و احساسمو مینوشتم و بعد پاره میکردم حالم بهتر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه تو ایران اکثرا بی درک ند...عروس یه کلفت می بینن...

منم همینو میگم عزیز 

چرا اینکارو کنن مشکل بین پسرو عروسشون پیش بیاد؟

مگه ما از مرگ خودمون خبر داریم؟

چرا دل شکستن هنر شده 

بزاره زندگیشونو کنن 

والا مادری که خوب باشه دخالت نمیکنه که دو طرف راحت زندگی خوبی داشته باشن

ما خونواده هامون اخلاف فرهنگی زیادی باهم داشتن برا همین پدرم شدیدا مخالف ازدواج ما بود. عاشق شوهرم ب ...

اره منم خانواده خودم وشوهرم مخالف بودن ولی ماازدواج کردیم تا۴ سالم خبری نبودباهم خوب بودیم بعدشروع شددعواهاالانم ۵ ساله قهریم وارتباطی نداریم شماهم یاکلان سکوت کن محل نزاریاقط رابطه کن ولی دشمنی زیادترمیشه

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندید تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرسید 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ هم نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی از اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه بانژادپرستی مخالفم به هرقومیتی هم احترام میزارم  به دین ومذهب هرقومیتی احترام میزارم زیادمذهبی نیستم  ٱزادی رو دوست دارم ولی بدحجابی رو نمیپسندم  خطاب به اون زنایی که لخت میشن بدن نمایی میکنن میرن توخیابون اینجاایران نه اروپا هرکی بدجحابی رومیپسنده هری بفرمایید راه بازه تشریف ببرید خارج ازایران بدن نمایی کنید  😒