2733
2734
توچرا خرج اضافی میکنی ب خونه.نون ندارین روزقبلش ب شوهرت بگو بخره.شوهرمنم کم میده چون درامدش کمه ولی ...

کار درستی می کنه، من اشتباه کردم  ، من مغرورم غرورم اجازه نمی ده وقتی بچم یه چیزی می خواهد بگم ندارم، اینم بگم قبلا شاغل بودم و بخاطر پر توقع بودنش دیگه کار نمی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام ب بهانه های مختلف ازش بگیر ب بهانه بچه یا ارایشگاه و اینا این مردا خوبی نیومده 

نمیگم نمیده ولی باید چند بار بگم بده یا صبر کنم هر وقت میلش کشید  بده من قبلا شاغل بودم به خاطر پر توقعی کارم رو ول کردم که احساس مسئولیت بیشتری داشته باشه، کهمتاسفانه خیلی فایده نداشته

2731
کار درستی می کنه، من اشتباه کردم  ، من مغرورم غرورم اجازه نمی ده وقتی بچم یه چیزی می خواهد بگم ...

منم مغرورم.قبلا مث شمابودم.پسرم ی چی میخاس انگار چ خبره زودی تهیه میکردم.حتی تشکرهم نمیکرد همسرم.بقولی تودلش میگفت پول خودم خرج پسرم کردی.کتاب کار خریدم سال پیش دونه ای ۵۰.چهارتا ۲۰۰ دادم و باهاش کارکردم.انگارن انگار.۴ سالش بود پسرم.امسال هیچی نخریدم.چیزی هم لازم باشه باهاش میرم بیرون میگن مثلا ماژیم بخر.میوه بخر.یادگرفتم پررو باشم.اینطوری هم همسرم بهترشده و خرج کردنی خوشحال میشه.کلا مردا روباید وقت ب وقت دوشید.اینو بعد سالهامحبت کردنم میگم

منم مغرورم.قبلا مث شمابودم.پسرم ی چی میخاس انگار چ خبره زودی تهیه میکردم.حتی تشکرهم نمیکرد همسرم.بقو ...

اره منه خاک تو سر هم ی چی میخام بگم بخره با خجالت میگم ولی از این ب بعد میدونم چکار کنم

اره منه خاک تو سر هم ی چی میخام بگم بخره با خجالت میگم ولی از این ب بعد میدونم چکار کنم

وااای انگارخودمنی...منم اینطوربودماااااتت.منه خاکبرسر سالها بخودم ظلم کردم سرخجالتم.خیلی وقتا الکی الکی ساختم و تحمل کردم.ازوقتی که رک حرفام میگم باورت میشه اخلاق هردومدن بهترشده؟!یه قرونم خرج نکن مگه واجب باشه.بگیرب شوخی ولبخند ومهربونی و خامش کن تا اخلاقش عوض شه.منم قبلا مترجم بودم.خشک و رسمی بودم.الان ببینی ....مث خودشون شدم.اینطوری هم ب دل میشینم هم حرفم برش داره هم نه نمیگه ب خرفام.فقط مهربون باش و توقع داشته باش و پول بگیرازش.واسه خودت خرج کن حداقل.زیادی خوب بودن نادیده گرفته میشی.چیزی ک سالها بودم واشتبا کردم.

مردم  از دوست  شانس  میاریند  خوب کاری کرده  شیر مادرش حلالش  باشه&n ...

آره

خیلی پسر خوبیه

اگه وساطت نمیکرد روم نمیشد به همسرم زنگ بزنم😂

از اون ورم آبروم میرفت

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨