2752
2734
عنوان

خدایی بگین چجوری میشه مخ پسر مذهبی رو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 40 پست

حتما خوشتیپه 

منم عاشق یه پسر مذهبی شدم

شبا میرم نوحه خوندنشو میدیدم

اونم منو دوست داشت 

به دختر همسایمون گفته بود میخام براش دوچرخه بخرم چون من عاشق دوچرخه بودم

ما باهم لزدواج کردیم 

ولی اونی که فکر میکردم نبود 

کاش به حرف بابا و عمه ام گوش نمیدادم

الان چهار سال و نیمه تنهام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا پسر مذهبی از اینستا نمیاد خانم انتخاب کنه وقت تلف نکن

افرین حق 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
حتما خوشتیپه  منم عاشق یه پسر مذهبی شدم شبا میرم نوحه خوندنشو میدیدم اونم منو دوست داشت  ...

خیلی سادست

خیلی

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 
سلام خودتون هم باید مذهبی باشید این یک، دوم اینکه برای چی همچین علاقه ای دارید؟ همینطوری الکی؟ فقط د ...

اقا هستین؟

اگر اره به عنوان یه آقا نظرتون رو بگین

درست از همون روز که تو نیستی،همه استخونام درد میکنن...❤️‍🩹 

استوری های مذهبی زیاد بزار بالاخره میاد ریپلای میکنه

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃
اقا هستین؟ اگر اره به عنوان یه آقا نظرتون رو بگین

خانم و آقا رو بزارید کنار به اصل زندگی فکر کنید، خیلیا عاشق شدن زندگی رو شروع کردن. ولی قبل از اینکه مرگ جداشون کنه خودشون جدا شدن.

من خودم از این چیزی که براتون پیش اومده هم بارها دیدم هم خودم خاطراتی داشتم. به خدا زندگی و خوشی صرفا اینطوری عاشق شدن نیست بلکه گاهی اینکه از روی پستا و حرفا یکی ذو حدس بزنیم سادس یا چطوره، اتفاقا نشونه احساساتی شدنمونه.

حسین مختاری رو میشناسی؟ یک روانشناس ازدواج هستش اون دقیقا چالش ازدواج از فضای مجازی و کلا عشقولانه هارو خوب توضیح داده. وقت برای احساسات هست، کمی صبر  کنید و سنجیده تر فکر کنید

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
خب آخه تنها ارتباطمون همینه که من استوری میذارم اون لایک می‌کنه خوشحال میشم :)

مال من گاهی وقتا لایک میکنه، گاهی نه

من بدتر از تو ام!! 🥲😐

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم