2752
2734
عنوان

خونه پدرو مادرتون با دعوت میرید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 21 پست

نه من هر وقت دلم بخواد میرم یعنی قبلش زنگ می زنم می گم می خوام بیام ولی منتظر دعوتشون نمی مونم.

خب بگو هر وقت،،وقت کنیم همون آخر هفته میایم.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

خواهرم بدون دعوت میاد مادرم خوشحال هم میشه یه پنجشنبه همسرش هم میاد

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو هفته نرو مامانت که پرسید چرا نمیاید بگو پنج شنبه جمعه همسرم کارش زیاده بقیه ی روزای هفته هم گفتم ...

یکم مامانم داستان درست کنه 

قهر میکنه 

همینطوریشم دوماه ی بار میاد خونه ما با اینکه همسایه ایم..

مادرم هیچ ولی دوس ندارم ارتباطم با بقیه خانوادم قطع بشه 

گفتم یه مشورتی اینجا بگیرم بعد اقدام کنم ..

تو فکر همین حرکت بودم اتفاقا ..

حالا درک کنی راه دوری نمیره  لابد اونم برنامه های خودشو داره  دیگه با توجه به شرایط خودش ...

خب ما هم با توجه به شرایط خودمون میگیم نمیتونیم بیایم اون تایم ☹️

خب ما هم با توجه به شرایط خودمون میگیم نمیتونیم بیایم اون تایم ☹️

همینجوری شده که رفت و آمد ها کم شده دیگه 

مامان منم بنده خدا همیشه میگه غذا درست کردم بیاید ولی نمیشه دیگه ☹️

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
یعنی خودتون زنگ میزنید میگید اگه هستین بیایم؟

اره 

حتی گاهی زنگ  هم نمیزنیم میریم، گاهی مثلا نیست مامانم زنگ میزنم مامان کجایی میگه پارک یا بازار یا با بابا داریم میاییم بمونین تا برسیم..... 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد....