2752
2734
عنوان

میشه از ته ته ته دلتون ارزو کنین من بمیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 85 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والا چون میبینن درس نمیخونم و نمیدونن روحم مریضه بجای دلداری داغونم میکنن غرورمو میشکونن

خو اگ ب خاطر افسردگی نمیخونی یه دو سه جلسه مشاوره برو ..‌‌..یا دو س تا همایش برو انگیزه بگیری 

گلم ب خدا قدره الانتو نمیدونی در حالی ک آرزوی خیلیاس نمونه اش من ،همون طوری ک تو امضام زدم از محله زندگیم متنفرم منتظرم وقته کنکورم بشه تلاش کنم یا دولتی یا اگ نشد ازادو برسونم برم ....قدر بدون.درستو بخون ایندت بهش وصله 😞❤️‍🩹

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
2731
من تازه رفتم تو۳۰🤦🥹

چرا فک میکنی دیگه پیری؟معلمه ما ۴۰بیشتره الان برا دکترا اقدام کرده شهر های کلاس سن براشون مهم نی پیشرفت ک بکنی قابلع احترامی براشون بیخیال سن

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
چرا فک میکنی دیگه پیری؟معلمه ما ۴۰بیشتره الان برا دکترا اقدام کرده شهر های کلاس سن براشون مهم نی پیش ...

کلان منظورم بود البته🤣

خو اگ ب خاطر افسردگی نمیخونی یه دو سه جلسه مشاوره برو ..‌‌..یا دو س تا همایش برو انگیزه بگیری  ...

ابنا پول مشاور دادنو سمینار رفتنو برا من پول هدر دادن میدونن ....

الهیی بگردمت چند سالته؟🥺

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
عزیزممم همش ۸ سال بزرگتری ک فک کردم مگ چقد بزرگی..... توام هنو کوچیکی ک

والا الان دیگه با دوتا بچه یه شوهر گیر نمیتونم من زود ازدواج کردم شوهرم نزاشت ادامه بدم درسمو فوق دیپلم گرفتم.الان میگم برم زبان نمیزاره

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
چرا فک میکنی دیگه پیری؟معلمه ما ۴۰بیشتره الان برا دکترا اقدام کرده شهر های کلاس سن براشون مهم نی پیش ...

عزیزم من شوهرم ازم برای پیشرفت حمایت نمیکنه هرچی التماسش کردم بزار برم برای زبان یاد بگیرم چون علاقه داشتم نزاشت که نزاشت☹️🥹

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
ابنا پول مشاور دادنو سمینار رفتنو برا من پول هدر دادن میدونن .... الهیی بگردمت چند سالته؟🥺

نمد چرا اینجوری میکنن😢

دهمم‌..

عزیزم من شوهرم ازم برای پیشرفت حمایت نمیکنه هرچی التماسش کردم بزار برم برای زبان یاد بگیرم چون علاقه ...

بزرگترین اشتباتو اینه ک قبله موفق شدن ازدواج میکنین و آخرشم نفهمیدم هدفتون چیه واقعا 

ب خدا دیدم فوق لیسانسن سر کارن میگی چرا ازدواج نمیکنی میگه کجایع دنیارو گرفتم؟هر وق مدرکم بالا رفت پیشرفتام زیاد شد اون وق بش فک میکنم ....یعنی یکی ک منم دکترا نداشته باشم ب مسئلع ازدواج اصن فک نمیکنم 

بزرگترین اشتباتو اینه ک قبله موفق شدن ازدواج میکنین و آخرشم نفهمیدم هدفتون چیه واقعا  ب خدا دی ...

واقعا من همسرم هر دوتامون ۱۹ سالمون بود که ازدواج کردیم و منی که به هیچ هدفم نرسیدم ☹️

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2706