2752
2734
عنوان

مامان‌ها و اقدامی ها یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد به لکه لانه گزینی فکر نکن خیلیا ندارنش مثل خودم 

تو اقدام که بودم لکه خونه میدیدیم میگفتم لانه گزینیه میرفتم بی بی چک میگرفتم و منفی و فرداش پریودی و حالم گرفته میشد 

بذار چند روز از موعدت بگذره اگه پریود نشدی چک کن 

پهلو و کمرم در میکنه.

سینه درد نداری؟حالت تهوع؟ تیر کشیدن دور ناف؟بی اعصابی؟

حساس شدن به بو ؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
چقد زود شک میکنید . من ۱۵ روز از موعدم گذشت تا فهمیدم باردارم و باورم نمیشد هزارتا تست زدم . خب میگ ...

شک نکردم عزیزم دارم آرزو میکنم!💔

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...
سینه درد نداری؟حالت تهوع؟ تیر کشیدن دور ناف؟بی اعصابی؟ حساس شدن به بو ؟

سینه درد هم دارم بی‌اعصاب که کلا هستم😅 بقیه‌ش رو نه.

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...
خانوما حتمابایدقبل از بارداری ۳ماه فولیک اسیدو بخوریم؟

بخوری بهتره 

نخوریم مهم نیس اوایل بارداری بهت میدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
کی باید بی بی چک زد؟

بعد عقب زدن پریود

سینه درد نداری؟حالت تهوع؟ تیر کشیدن دور ناف؟بی اعصابی؟ حساس شدن به بو ؟

من اکثر اینا رو برا پریود دارم بنظرم نمیشه رو علائم حساب کرد

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
سینه درد هم دارم بی‌اعصاب که کلا هستم😅 بقیه‌ش رو نه.

ایشالله که خیره عزیزم چند روز دیگه صبر کن اگر ادامه داشت بعد از یه هفته عقبی بی بی بزن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخوری بهتره  نخوریم مهم نیس اوایل بارداری بهت میدن

من از بارداریو برا خودم خیلی خیلی بزرگ کردم ومیترسم

الان میگن باید حتما دندون پزشکی بری وچک کنی من از دندون پزشکیم فراریم

توی بارداری اگه مشکلی پیش بیادنمیشه دندون پزشکی رفت؟

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
من از بارداریو برا خودم خیلی خیلی بزرگ کردم ومیترسم الان میگن باید حتما دندون پزشکی بری وچک کنی من ...

دندون پزشک قبول نمیکنه

من از بارداریو برا خودم خیلی خیلی بزرگ کردم ومیترسم الان میگن باید حتما دندون پزشکی بری وچک کنی من ...

سه ماه اول  و سوم نمیتونی بری 

برا خودت میگن که اگه خودت احتمال میدی دندانت مشکل داره الان برطرف کنی بهتره چون اون موقع نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706