2733
2734
نه اصلا

من این دردتخمک هاروازوسط سیکل دارم ماهه پیشم داشتم برای همین امیدی ندارم فقط همین دردمقعدبرام تازه وعجیب بود

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداکنه🙂من امروز تست میزنم اگه باردار بودم بهت میگم اگه تو باردار بودی هم منو تگ کن

باش عزیزم ان شاالله باخبرهای خوش بیایی 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببخشیداستارتر توی تاپیک شما سوال میپرسم،شما سه ماه فولیک اسیدو خوردین؟حتما بایدبخوریم؟ویه سوال دیگه حتما باید دندون پزشکی قبلش بریم؟یعنی توی بارداری نمیشه مثلا دندون پر کرد؟

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
چشم میشه فقط دعام کنید؟🙂

دعامیکنم گلم توهم دعام کن علائم چیاداری وسیکلت چندروزست

دعامیکنم گلم توهم دعام کن علائم چیاداری وسیکلت چندروزست

چشم

29روزه کمرم دردمیکنه سرگیجه و دلم هم دردمیکنه ترشح هم زیاد دارم پاهام هم درد میکنه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

منم دوروز از اخرین اقدامم میگذره و دردشدید تخمدان دارم فقط وقتایی ک تکون میخورم یا نفس عمیق میکشم

درد تا کشاله رانم هس ترشح ندارم 

یکمی کمردرد دارم ک فک کنم بخاطر کارزیادی ک چندروز پیش کردم باشه...

درکل رو علائم نمیشه حساب کرد.من هرماه علائم خاص و جدید داشتم ولی دقیق موعدم و ساعت موعدم پری اومد.ینی ی روز ک هیچس حتی ی ساعتم اینوراونور نشد😓😓حالاالان خیلی مونده تاموعدم و من تاموعدم بیاد پیر میشم 

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
چشم 29روزه کمرم دردمیکنه سرگیجه و دلم هم دردمیکنه ترشح هم زیاد دارم پاهام هم درد میکنه

تخمدانات چی هردوتاش دردمیکنه یایکیش فقط 

سلام اگه میتونی تست بگیر استفاده کن چون فردا موعدت هست مشخص میشه 

قسم خوردم تافرداشب نگیرم چون بدتراسترس میگیرم

منم دوروز از اخرین اقدامم میگذره و دردشدید تخمدان دارم فقط وقتایی ک تکون میخورم یا نفس عمیق میکشم د ...

چندروزمونده وتخمدانات هردوتاش دردمیکنه

ببخشیداستارتر توی تاپیک شما سوال میپرسم،شما سه ماه فولیک اسیدو خوردین؟حتما بایدبخوریم؟ویه سوال دیگه ...

آره خوردنش میگن خوبه ولی من نخوردم ودندوناتوهمین الان درست کن اون موقع هیچ کاری نمیکنندبرات

چندروزمونده وتخمدانات هردوتاش دردمیکنه

دقیق ١٢روز مونده

اره نفس عمیق ک میکشم حالا نه خیلی عمیق ولی ی کوچولو ک نفسامو بیشتراز حالت عادی میکشم درد میگیره تخمدانام 

دیروز کلا تخمدانام دردمیکردن ولی قابل تحمل بود

فقط لحظه ای میگرفت شدید میشد بعد ول میکرد

متاسفانه عضلات رون پامم دردمیکنه تاکشاله پام

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2706