2733
2734
عنوان

یخچال سفید بهتره یا سیلور؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4290 بازدید | 253 پست
من ماشین لباسشویی اسنوا هم داشتم خدا شاهده روز اول خراب بود شانس من گارانتیشو با کارتن انداختم حواسم ...

من و خیلیای دیگه لباسشویی پاکشوما داریم واقعا عالیه به پای الجی نمیرسه ولی خوبه صداشم کمه و تمیز میشوره 

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم

سلام ما دیپوینت داریم دوساله فعلا که راضی هستیم. 

رنگم سفید بهتره. دسته ی یخچالمون سیلوره همش لک نی افته ولی بدنه اش که سفیده خیلی خوبه

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سفید داشتم خیلی کثیف میشد و حتما باید با اسکاج کفی تمیزش میکردم چون بدنش حالت چرمی داشت، بچمم کوچیک بود خیییلللییی کثیف میشد و تو چشم بود، از طرفی زرد شدن اغلبشون

الان سیلور خریدم جای انگشت به هیچ وجه روشون نمی مونه، لکی هم بیوفته با یه دستمال نمدار سه سوت تمیزه

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

قطعا سیلور روشن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
من امرسان دارم، ۱۳ ساله، زرد نشده قبلش سامسونگ داشتم نزدیک ده سال زرد نشده... چطور استفاده میکنید ک ...

تاریخ عضویتت دایی

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
اگه سایدبایدسایدمیخوای بگیری سیلور خیلی خوبه،سفیدا عین یخچال پلاستیکی میمونن. آره من اسنوا۲۷فوت گرف ...

سرو صداش زیاده یا کم 

خوب سرد میکنه یا نه 

بوی وسایل بهم انتقال پیدا میکنه یا نه

ممنون میشم جواب بدی عزیزم

خواهرم بنس داره خودم دوو دارم 

دوو قشنگتره روکش دربش استیله بنس که خواهرم داره پلاستیک به رنگ سیلور هست دستگیره درش زود خراب شد ولی موتور خوبی داره طراحی داخلش هم مثل دوو قشنگ نیست البته این مدل که خواهرم داره حالا مدلای دیگش ندیدم. 

2706