2733
2734
عنوان

اگه با کسی دو ماه تو رابطه باشید برای آشنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 41 پست
آره میتونی این دوتا کاری ک گفتی رو انجام بدی خوبه دوتاش. بذار کلا ناامید بشه از سمتت. چون میگی با در ...

منم عذاب وجدانم بخاطر بلاتکلیفیش هست

پس بگم دارم ازدواج میکنم .خوبه؟

کاربری قبلا دست خواهرم بود
به این فکر کن نامزد فعلیت متوحه بشه پسری پیگیرته و بهت پیام میده  یوقت داستات بشه برات ...

اون پسره خیلی با درک و شعوره ،بهش بگم دارم ازدواج میکنم دیگه پیام نمی‌ده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا بهش بگم دارم ازدواج میکنم و دیگه پیامی نده چون پسر فهمیده ای هست درک می‌کنه 

اینارو  ک گفتی ولی بازم بلاک کن 😂😂الان منو میزنی چون با بلاک مخالفی😂 بخدا خب دلش تورو میخواسته بعد استوری و پست تو و همسرتو میبینه. دلش تو زندگی شماست آه نکشه یه وقت. چشم نخورین. بخدا حقیقته این چیزا

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
اینارو  ک گفتی ولی بازم بلاک کن 😂😂الان منو میزنی چون با بلاک مخالفی😂 بخدا خب دلش تورو میخواس ...

باشه شایدم خودش بلاکم کنه 

ولی باید بدونه دارم ازدواج میکنم چون زیادی پیگیرمه

2731
اینارو  ک گفتی ولی بازم بلاک کن 😂😂الان منو میزنی چون با بلاک مخالفی😂 بخدا خب دلش تورو میخواس ...

اخه تلگرام و روبیکا هم داره 

من معمولا پست و استوری تو اینستا نمیذارم ولی تو پروفایل تلگرام و روبیکا میذارم

اون پسره خیلی با درک و شعوره ،بهش بگم دارم ازدواج میکنم دیگه پیام نمی‌ده 

صلاحتو خودت میدونی عزیزم 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
باشه شایدم خودش بلاکم کنه  ولی باید بدونه دارم ازدواج میکنم چون زیادی پیگیرمه

اره بگو بدونه تموم شه. میخوای مستقیم نگو داری ازدواج میکنی. یه متن آماده کن کاملا توضیح بده ک به درد هم نمیخوریم وازین چیزا و باید با آدمایی با شیم که به درد هم میخوریم. ارتباط و علاقه باید دوطرفه باشه و نه یک طرفه. آخرش بگو موفق باشید و اینا. اگه ادم با درک و منطقی باشه که قبول میکنه و میگه باشه و شما هم موفق باشین. اگه منطقی نباشه احتمالا خیلی حرف میزنه و چرت میگه و کش میده حرفو که دیگه جوابشو نده ابدا. وارد رابطه نشی دیگه باهاش لطفا هم کلام نشو ابدا

قربونت گلم انشاالله خوشبخت بشی ❤️😘

مرسی گلم ولی بازم فکر کنم باید بگم دارم ازدواج میکنم چون آدم منطقی ای هست و کش نمی‌ده 

حالا من یه متن آماده میکنم ان شاالله که نتیجه بده و از بلاتکلیفی دربیاد

بهش میگم حسیکه بهش داشتم وابستگی بوده و از بین رفته

مرسی گلم ولی بازم فکر کنم باید بگم دارم ازدواج میکنم چون آدم منطقی ای هست و کش نمی‌ده  حالا من ...

هر طور ک فکر میکنی درسته انجام بده عزیزم ❤️ حس میکنم خیلی درگیر ایشون شدی و فکرتو بهم ریخته یک رابطه دوماهه. الان باید ب فکر عقد و لباس وقر و فر عروسیت باشی. سریع قال قضیه رو بکن و هرکار ک فکر میکنی درسته انجام بده