2752
2734
عنوان

خانوادم بامن قطع رابطه کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بنظرم ادم حساسی هستی والا ماهم ک خانوده مون حالا مثلا خوبن مثل تو هستیم مشکلاتمون خودمون حل میکنی ...

نمیگم بیان مشکلات منو حل کنن

گفتم درد دل کنم 

اونا باهم خوبن حرف میزنن

من سه چهار سالم بود گریه میکردم  بعدش دیگه اون حرفا منو سر لج آورد

میترسم ناراحت شی توروخدا با آرامش بخورم ولی این حرفت

بهونه س برای توجیه و اصلاح نکردن وگرنه همه ب نوجوانی به من میگفتن شاشو جلوی مردای غریبه!!! و خیلی تحقیر های دیگه دلیل میشه من متعالی نشم؟

همین الآنم نمی‌خوای روابطو اصلاح کنی ، نوشتی نمیبخشم!! بارداریمو نمی‌گم!!! همه ی اینا یعنی همچنان لج باز

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
میترسم ناراحت شی توروخدا با آرامش بخورم ولی این حرفت  بهونه س برای توجیه و اصلاح نکردن وگرنه ه ...

ناراحت نمیشم

ولی هنوزم میخوام باهاشون خوب باشم 

اونا منو قاطی خودشون نمیکنن

من چطوری برم خودمو توجمعشون قاطی کنم

۲۸

بنظرم خودت بهتر از هرکس اخلاقای خوب و بدتو میدونی ذو خوبا کار کن بیشتر بشه 

سعی کن بد ها رو هم بزاری کنار 

اینم بهت بگم با حرف زدن هیچی درست نمیشه بدتر میشه همه چی من خیلی حرف زدم باهمه ولی هیچی عوض نشد بدترم شد 

بهترم فقط سکوت کن تو بحثاشون دخالت نکن رابطه داشته باش رفت و امد کن اما سعی کن بی حاشیه باشی 

هر موقع هم هر چی بهت گفتن با ی لبخن تلخ نگاشون کن هیچی نگو اینو اگر بتونی انجام بدی شصت درصد بردی چون خیلی سخته 

رابطه ات با شوهرتم خیلی خیلی عالی کن نه نمایشی ها واقعی 

خوب میگیا ولی سخته قبول داری؟  ادم نهایت دوس داره دردودل کنه رابطه صمیمی دوس داره بیانشم سخته

اره دوست داری ولی وقتی کسی رو نداری باید قبول کنی منم بابام زن گرفته مادرمم فوت شده کسی رو ندارم خونه بابام کم‌میرم بابامم دور اون بچه هاشه زنش نمیزاره با ما خوب باشه ولی دیگه پذیرفتیم ک کسی نداریم روپای خودمون باشیم زن بابامون مثلا دردل کنیم بفهمه مشکل داریم خوشحال میشه

بنظرم خودت بهتر از هرکس اخلاقای خوب و بدتو میدونی ذو خوبا کار کن بیشتر بشه  سعی کن بد ها رو هم ...

دلم میخواد با مامانم درد دل کنم

با خواهرایی که مثل کوه پشت هم هستن و پشت همو میگیرن 

دلم میخواست با منم خوب بودن

تنهایی خیلی سخته

الان از گریه دارم زار میزنم 

ناراحت نمیشم  ولی هنوزم میخوام باهاشون خوب باشم  اونا منو قاطی خودشون نمیکنن من چطور ...

بنظرم هرچی بیشتر تلاش کنی بیشتر فاصله میگیری 

فقط اروم باش و بی توجه بهشون 

انشالله باردار هم ک شدی شیرینس بهر ببر خونه مامانت و اعلام کن 

ولی از الان بدون توقع باش چون کسی کمک نمیکنه دوره سختیه هر کی درگیر زندگی خودشه 

وقتی انتظار از طرف مقایل رو صفر کنی زندگی راحتر میشه 

من خودم ی نفر رو دعوت کردم اون نمرد منم فاصله گرفتم چون داره برام توقع ایجاد میشه و مشکلات بعدش روح منو اذیت میکنه

دلم میخواد با مامانم درد دل کنم با خواهرایی که مثل کوه پشت هم هستن و پشت همو میگیرن  دلم میخو ...

متاسفم واقعا ☹️ گریه ادمو اروم میکنه گریه کن 

ببین من برا زایمانم هیچکس نه خواهرا نه مادر نیومدن باهم تو بیمارستان و من چقدر زحر کشیدم 😣 

میفهممت 

چاره ای نیست مجبوریم ب اینجا پناه بیاریم

میدونی چیه به منم میگفتن

حالا مامانم میگه بچه بودی خیلی اروم بودی خیلی خوب بودی هیچوقت اذیتم نکردی بخاطر درست و اینا

واقعا هم همینه

اما خواهرم دائما میگفت تو خیلی بد بودی... 

من لج نکردم 

دیگه خودت خوندی تاپیکمو همه چیو نوشتم 

بنظرم بیخیالشون بشی خیلی بهتره.... 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

کاش ادما یاد میگرفتن برچسب نزنن ب بچه ها 

حداقل دیگه تو بزرگسالی هی تکرارش نکنن 

من خودمم پسرم یکم تو لجه چهارسالشع جاهایی ک بخان بهش برچسب بزنن نمیرم ولی خب سخته هم برا من هم خودش 

ولی کارای خوبشو خیلی تشویقش میکنم ک انشالله لج از سرش بیوفته قانون میزارم براش جایزه میدم و..

کاش ادما یاد میگرفتن برچسب نزنن ب بچه ها  حداقل دیگه تو بزرگسالی هی تکرارش نکنن  من خودم ...

من هیچوقت دوسندارم بچه هام زیاد باشن مخصوصا سه تا

دو به دو باهم خوب میشن یکی تنها می مونه🥺

من هیچوقت دوسندارم بچه هام زیاد باشن مخصوصا سه تا دو به دو باهم خوب میشن یکی تنها می مونه🥺

نه عزیزم شما ی مادر خوب و فهمیده میشی و همیشه حواست ب بچه هات هس چه دو تا باشن چ سه تا 🥰❤️

2706