2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیاده روی زیاد دارم ولی یوگا کار نکردم تاحالا

حرکات پا باز، کششی ، مثل حالتی که بخوای ۱۸۰ باز کنی از وسط، هر چقدر میشه باز کن، دستاتو بکش رو به جلو، حرکات کششی و انعطافی که روی ناحیه لگن و کشاله های پا و ...کار کنه تخمدان تحریک مبکنه، حتما باید کار کنی ...

باشه عزیزم ممنونم توضیح دادی❤️ لطفا برام دعا کن🙏

خواهش میکنم ، نگران نباش عزیزم انشالله درست میشه ، من مربی یوگا هستم، دوتا شاگرد داشتم که تنبلی تخمدان و داشتن و سالی یکبار یا دوبار پریود میشدن، یکیشون چاق بود خیلی، دیگری نرمال، هر دو جوون و بیست و خورده ای، بعد از دو جلسه یوگا کار کردم باهاشون پریودشون شروع شد، 

شما هم حتما امتحان کن برو کلاس ، یا تو خونه حرکات مخصوص تخمدان  امتحان کن و انجامش بده امیدوارم مشکلت حل بشه 

خواهش میکنم ، نگران نباش عزیزم انشالله درست میشه ، من مربی یوگا هستم، دوتا شاگرد داشتم که تنبلی تخمد ...

انشالله عزیزم من پریودی هام منظم وقتی حامله نشدم رفت دکترم فهمیدم تنبلی دارم

2706