2733
2734
عنوان

کیا تو زندگیشون حس میکنن ی لایف استايل خوب دارن؟🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 28 پست

لایف استایل زندگیم خوبه سلامتی مو مدیون همین لایف استایل هستم 

حداقل پنج روز در هفته ورزش میکنم 

استخر میرم و شنا رو به صورت حرفه ای بلدم 

سالمترین تغذیه ممکن زو دارم 

فقط روغن کنجد و زیتون و کره محلی تو غذا میریزم بالطبع نمیتونم غذای سرخ کرده درست کنم 

حتی مهمون دارم غذای غیرسالم درست کنم موقع رفتن میریزم تو ظرف میگم لطفا ببرین با خودتون 

میوه و آجیل و انواع سالاد و سبزیجات رو در روز میخوریم سبزی خوردن اکثر روزها همراه غذامون داریم 

پودرهای مثل زنجفیل و دارچین رو سعی میکنم روزانه یا یک روز درمیون بخورم 

دم نوش هایی مثل نعنا و اویشن در هفته دو بار میخوریم بیشترش رو شنیدم ضرر داره 

اهل شکلات و شیرینی هم نیستم یعنی کلا دوست ندارم 

و قسمت جالبش اینکه از این سبک تغذیه ام لذت میبرم یعنی اصلا غذای سرخکرده دوست ندارم یا شیرینی میبینم علاقه ای ندارم 

اخه بعضی ها میگن دوست داریم جلو خودمون رو‌میکیریم نخوریم اما من کلا دوست ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو چه جوریه 

تا نماز صبح بیدارم بعدش میخوابم تا یک ظهر یه غذا سفارش میدم با دخترم میخوریم بعدم بازی میکنیم و فیلم میبینیم البته یه کوچولو اهل کتاب خوندن هستم ولی کم.. ساعت ۷ اینام پامیشم یکم خونه رو مرتب میکنم و ظرفا رو میشورم یه شام سبک و ساده میذارم شوهرم ۹ میاد معمولا 11 اینا شام میخوریم و بعد باهم فیلم نیبینیم یا میریم دور دور و... اون ساعت دو اینا با دخترم میخوابن من ساعت ۴ اینا

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

از نطر خودم خوبه چون سعی میکنم تا حد امکان غذاهای سالم بخورم 

با افرادی که بهم حس بد میدن ارتباطم کم میکنم 

گاهی میرم تو طبیعت گردش 

فیلم و موزیک هایی که میدونم خوب نیستن گوش نمیکنم

چیزی دست خودم نباشه زیاد درگیرش نمیشم بیخیالم

برای هدفم تلاش میکنم 

البته چیز های دیگه ای هستن یسری اخلاقام که دوستشون ندارم و سعی میکنم کنترلش کنم 

2731
لایف استایل زندگیم خوبه سلامتی مو مدیون همین لایف استایل هستم  حداقل پنج روز در هفته ورزش میکن ...

افریینننننن چقد عالی

بعد ی مدت و تغذیه سالم میشه آدم کششی هم به اون سبک غذاها نداره 

من تا چند وقت پیش لایف استایلم عالی بود

روتین روزانه داشتم

ورزش می کردم پیاده روی و باشگاه

سحرخیز بودم

سرکار خنده رو و شاداب بودم

خوش لباس بودم

روتین پوستی داشتم

مطالعه زیاد داشتم 

اطلاعاتم کاملا بروز بود

دانشجو دکتری بودم همیشه در حال پژوهش و مطالعه در مورد رشته ام

یه سری کارهای مفرح انجام میدادم شکرگذاری روزانه با کتاب معجزه راندا برن، ترک عادت های غلط با کتاب خرده عادت های جیمز کلیر، پلنر روزانه داشتم می نوشتم 

با دوستام تو بازه های زمانی مشخص کافه می رفتم

آدم های خوب رو دور و برم جمع کرده بودم که همه باعث پیشرفتم بودن.

بعد ازدواج دچار نشخوار فکری شدم از اون آدم پر انرژی و امیدوار یه موجود بی انرژی و بی هدف مونده حالا که دور و برم رو آدم های سمی گرفتن که منو از یه خانم بروز و شاداب به یه زن خاله زنک تبدلیم کردن آخرین کتابی که خو.ندم یادم رفته آخرین باری که با دوستام کافه رفتم یادم رفته آخرین باری که گفتم خدایا شکرت یادم نیست 

تازه شروع کردم خودم رو برگردونم به ورژن قبلیم

تا نماز صبح بیدارم بعدش میخوابم تا یک ظهر یه غذا سفارش میدم با دخترم میخوریم بعدم بازی میکنیم و فیلم ...

این روتینه البته که روزایی که بیرون میرم یا تعطیلاته فرق داره

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
من تا چند وقت پیش لایف استایلم عالی بود روتین روزانه داشتم ورزش می کردم پیاده روی و باشگاه سحرخیز ...

ان شاالله این سری ی ورژن قوی تر میسازین

و خودتونم کیف میکنید از مدیریت زندگی و مدیریت حال خودتون

افریینننننن چقد عالی بعد ی مدت و تغذیه سالم میشه آدم کششی هم به اون سبک غذاها نداره 

دقیقا تازگی میرم مهمونی سیب زمینی سرخکرده میزارن جلوم حس میکنن دارم سم میخورم 

البته تو مهمونی ها هم غذای سالم پیدا میشه مثلا برنج میخورم با کمی سینه مرغ

دقیقا تازگی میرم مهمونی سیب زمینی سرخکرده میزارن جلوم حس میکنن دارم سم میخورم  البته تو مهمونی ...

چقد عالی همینطوری ادامه بدید سالم زندگی کردن حس خوب نشاط و زندگی رو میده ب آدم اینطوری آدم دیگ پیر نمیشه ک

ان شاالله این سری ی ورژن قوی تر میسازین و خودتونم کیف میکنید از مدیریت زندگی و مدیریت حال خودتون

ممنون عزیزم 

دو روزه داروهای آرام بخشم رو گذاشتم کنار میرم باشگاه ارتباطم رو با آدمهای سمی زندگیم خواهر و مادرشوهرم به حداقل رسوندم و چالش 75 روز سخت رو شروع کردم که از این ادم منفعل فاصله بگیرم

ممنون عزیزم  دو روزه داروهای آرام بخشم رو گذاشتم کنار میرم باشگاه ارتباطم رو با آدمهای سمی زند ...

الهیی‌.....

خیلی سخت

درک میکنم

من متاهلم سنی هم ندارم

ولی خیلی درگیرم 

دیگ گفتم بیخیال یکم ی ب زندگی خودم برسم 

زندگی مشترکمم یا درست میشه یا تموم میشه دیگ 

الهیی‌..... خیلی سخت درک میکنم من متاهلم سنی هم ندارم ولی خیلی درگیرم  دیگ گفتم بیخیال یکم ...

عزیزدلمم سخت نگیر بخودت، این دنیا اخرش هیچ ِ‌ 

تو لحظه زندگی کن. برات بهترینارو از خدای مهربون میخواام💚💛💜

خدایا من از تو یه پایان خوب می‌خوام…🌱🌸