2752
2734
والا این چه کنکوریه؟؟؟

سراسری 

ینی شماها اصننن اخبار اینا نمیبینین؟ نفهمیدین دوساله کنکور سراسری دو مرحله ای شده؟

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام ببخشید به موز و اتود هم گیر میدن؟

🤣🤣🤣اتود نبر مداد مشکی ببر

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
سراسری  ینی شماها اصننن اخبار اینا نمیبینین؟ نفهمیدین دوساله کنکور سراسری دو مرحله ای شده؟

نشنیده بودم بیا منو بزن چته 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
واقعا چیزی نمیشه برد؟خب من ضعف میکنم ۴ ساعته کم نیست

دوساعت قبل کنکور بلند شو.. مدیتیشن کن ذهنت اروم شه...نون سنگت بخرین حالا یا خودتون یا کسی براتون بگیره...چای دم کنید..یه صبحونه مفصل میل کنید..

اونجا هم من از به منبع معتبر شنیدم که فقط اب و کیک میدن..البته شهرما...نمی دونم بقیه شهر ها چیه..

امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته ❤️

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

با وجود اینکه سومین کنکورمه اما باز استرس دارم:)

میگم چیکار کنیم سر جلسه دستشوییمون نگیره😬من میترسم از استرس سردی کنم 

عزیزمن چرا به خودت انقد استرس میدی؟نیاز به سرویس داشتی سریع میری و میای ..اروم باش عزیزم..

اب کم کم بخور

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2706