2752
2734
سربازی نمیبرن، واسه ورزش کردن ممکنه محدودیت داشته باشه چه ربطی به ازدواج داره؟  مردم پا ندارن ...

عزیزم الان رو سالم هم عیب ایراد میزارن.. دیگه از منی 

که زیاد نمیتونم رو پا بایستم دیکه چ توقع میترسم بعد ازدواج بدتر شه دردش چون بارداری هم بالخره هست دکترم گفت بجه دار شی دیسک میاری کارت زاره الانم درد داره بخاطرکارم مجبورم سر پا بایستم هی بدو بدو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم الان رو سالم هم عیب ایراد میزارن.. دیگه از منی  که زیاد نمیتونم رو پا بایستم دیکه چ توقع ...

چی بگم والا گلم ولی در هر صورت نباید خودتو محروم کنی فقط بخاطر این

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
عزیزم الان رو سالم هم عیب ایراد میزارن.. دیگه از منی  که زیاد نمیتونم رو پا بایستم دیکه چ توقع ...

خب کفش مخصوص داره، دمپایی طبی مخصوص هم برای تو خونه بگیر، بعدم نگرانیت خیلی بی‌مورده، انشالله یه شوهر فرشته خدا بهت بده

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

وزنت و قبل بارداری ده کیلو از وزن مجازت کتر کن بعد باردار شو هیچی نمیشه تو خونه هم صندل مخصوص به پای خودتو بپوش 

خب کفش مخصوص داره، دمپایی طبی مخصوص هم برای تو خونه بگیر، بعدم نگرانیت خیلی بی‌مورده، انشالله یه شوه ...

پوشیدم دوسال اثری نداشت

بی مورد نیست به مادرخاسگارم گفتم گفت همچین دختری نمیخام کسی بااین شرایط کنار نمیاد😑😕💔

پوشیدم دوسال اثری نداشت بی مورد نیست به مادرخاسگارم گفتم گفت همچین دختری نمیخام کسی بااین شرایط کنا ...

ولش کن اونی بخواد میخوادت

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
تایپیکه جلب توجه. آفرین به تو به کشفیات بعدیت ادامه بده

مرسی از قضاوتت  عزیزم

من زیاد نی نی سایت نیستم ازاونجای که مادرم ندارم کسی نیست لاقل درد دل کنم گفتم از خانومای اینجا بپرسم که مشکل ایجاد میکنه یانه

یه کم اره وقتی کار کنم یا زیاد بایستم درد میگیره جوری ک زمین گیر میشم و دکتر گفته باردار بشی دیسک می ...

به هر حال به نظرم اونقدر مهم نیست که مانع ازدواج باشه

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
2706