2733
2734
عنوان

تو سن بالا بچه دار نشید بچه های این دوره

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 51 پست

کنکور تیر ثبت نامشو چندین بار تمدید کردن نمی‌دونم کی یادش رفته بود ثبت نام کنه ولی همین چندروز پیش باز تمدید کردن خواهر شوهرت باید خودش پیگیر میشد 

شاید بازم نزدیکای کنکور یه روز هم تمدید کنن هرسال میکنن بگو پیگیر اخبار باشه تو تلگرام کانالای مشاوره میزارن 

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر دوشون مقصرن ولی ۹۰ درصدش خواهر شوهرت مقصره سال به سال همه چی عوض میشه ثبت نام اینا خودش باید انجام میداد پیگیر میشد از خودش سلب مسوولیت کرده اون بنده خدا هم الان تقصیر خودش میدونه من همه کارای کنکورمو خودم کردم. سن و سال بچه دار شدن انتخاب شخصیه

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
خواهر شوهرت فاصله سنیش عین منو بابامه  هم من هم بابام راضی هستیم😂بهش میگم اگر ۲۶ سالگی بچه دار ...

تو دختر خوبی هستی حتما خواهرشوهرم اصلا دلش با مامان و باباش صاف نمیشه حتی نهار و شامم سر یه سفره نمیخوره باهاشون

با پدر و مادرش اصلا رابطه ی خوبی نداره حتی واسه نهار و شام نمیاد سر سفره میره تو اتاق البته حق داره ...

اتفاقا فاصله سنی کم هم خوب نیست پدر مادر بیشترین آسیب ومیزنن مامان خودم ۱۷ سال فاصله سنی داره بابام ۲۴ سال.مامانم که بیشتر رقیبم بود تو نوجوانی تا مامانم

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
کنکور تیر ثبت نامشو چندین بار تمدید کردن نمی‌دونم کی یادش رفته بود ثبت نام کنه ولی همین چندروز پیش ب ...

اره انگار تا ۳۰ فروردین تمدید شده خودش هم پیگیر نبوده بدبخت باباش الان فقط داره حرص میخوره خودش رو مقصر میدونه 

بنده یک عدد سن بالا هستم که دیرم بچه دار شدم    

با بچه ات رفیق باش بچه های این نسل خیلیی مستقل و حرف گوش نکن هستن😅این دختر که خیلی اذیت میکنه ایشالله شما روش تربیت درستی پیش بگیری

اتفاقا فاصله سنی کم هم خوب نیست پدر مادر بیشترین آسیب ومیزنن مامان خودم ۱۷ سال فاصله سنی داره بابام ...

من بابا مامانم ۲۸ سال فاصله دارم خیلی راضیم واقعا همه جوره منو درک میکنه و حمایتم میکنه

کاری ندارم دارم میگم اذیت میشن باید ببینن میتونن تو سن ۶۵ سالگی یه دختر ۱۸ ساله رو درک کنن میتونن دغ ...

آقا به ما هم گیر میدادن.الانم متاهلم هنوز بابام گاهی گیر میده😂مثلا رفتم‌بیرون‌زنگ‌زده خونه میگه این موقع بیرونی میگم بابا ساعت نه نشده خیابون‌پر آدمه.تو هر سنی میشه درک نکرد.یکمم کلا پدر و مادرا نگرانن کافیه ما هم درکشون کنیم.الان نگاه نگرانی های مادرای همین نسل خودمونو ببینی حق میدین .سن هفده تا نوزده سالگیم سنی بدی هست‌.من خواهرزاده همسرم انقد پدر و مادره گیر میدن با اینهمه هنر و تحصیلات خونه نشین کردن بنده خدارو

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
شما از اونایی هستی ک تاپیکو بیخود ب دعوا بکشی و یذره هم راهنمایی نکنی  فازتون چیه

الان شما دارین با حرفتون بهم توهین میکنید و قضاوت 

چون اصلا بحثو به دعوا نمیکشم

کسیم بهم توهین کنه اصلا نمیبخشم 

و من جواب اسی رو داده بودم نه شما

بعدشم اسی تو ۲ خط اخر به خواهرشوهرشون توهین کرده بودن 

بلاخرههه سربازی عشقممم تموم شد  
آقا به ما هم گیر میدادن.الانم متاهلم هنوز بابام گاهی گیر میده😂مثلا رفتم‌بیرون‌زنگ‌زده خونه میگه این ...

من خودم خیلی دختر خوبی بودم تا ۲۵ سالگی از بعد اون دیگه دختر خوبی نبودم😁😁😁یعنی اذیت نمیکردم واقعا به حرف شون گوش میدادم در عین حال حق خودمم میگرفتم مثلا تو ۱۸ سالگی اولین سفر تنها و مستقل رو رفتم ولی خب پدر و مادرم رو راضی کردم و خیالشون رو راحت کردم

من بابا مامانم ۲۸ سال فاصله دارم خیلی راضیم واقعا همه جوره منو درک میکنه و حمایتم میکنه

عزیزم منم نوشتم ۱۷ سال نه ۲۸ سال.۲۴ تا ۲۸ هم ۴ سال فاصله س.منو همسرم هم با پسرمن ۲۸ سال فاصله داریم.۲۸ ایده آله به نظرم هر دو پخته بودیم .مرد ۲۴سال بازم راه داره واسه ازدواج

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
الان شما دارین با حرفتون بهم توهین میکنید و قضاوت  چون اصلا بحثو به دعوا نمیکشم کسیم بهم توهی ...

چون دلم واسه پدرشوهرم میسوزه آدمی که تو این سن مشکل ریه و کلیه داره نباید اینقدر حرص و جوش بخوره شما چرا مدافع حقوق خواهرشوهر من شدی عزیزم دارم حقیقت رو میگم

2706