2752
2734
عنوان

بنظرتون کدوم خاستگار؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 59 پست

من بودم اولی چون سن دومی خیلی کمه...

اخلاق طرف هم خیلی مهمه.

یه پسر 25ساله ک گذشته خیلی درخشانی هم داشته احتمال زیاد ادم ازدواج و یا یه رابطه متعهدانه نیست حتی اگر بگه نه من قصدم ازدواج و...

اون پسری که 29سالشه چون سن ازدواجشه احتمالا جدی تر به مسئله ازدواج با شما فکر کنه و اینکه اصلا نمیشه مطمئن شد که در گذشته اصلا پارتنر نداشته خیلی از این حرفا رو بشنو ولی زیاد باور نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بودم اولی چون سن دومی خیلی کمه... اخلاق طرف هم خیلی مهمه. یه پسر 25ساله ک گذشته خیلی درخشانی هم ...

اتفاقا خودمم این نظریه رو دارم ک جدا از ستش کارای گذشتش چون گذشنه مهمه🥲

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
خانواده چند درصد ضمانت میکنن مشکلی تو ازدواج تو پیش نیاد ؟ کسی که جلو خونوادشو ندونه بگیره جلو سختی ...

چ ربطی داره گلم😅من نمیتونم ک بهشوت بی احترامی کنم

به نظرم احتمالش کمه کسی تو سن ۳۰ سالگی دوست دختر نداشته باشه ولی چون قصدش برای  ازدواج جد ...

الان ۲۸سالشه😅

بنظزم معلوم هم هست 

ینی شما میگید دومی؟

من حرفی از بی احترامی نزدم :/  فقط اینکه خانواده قرار نیست با اون پسر زندگی کنن  مشکلی ا ...

بله دقیقا😑🤦‍♀️نمیدونم واقعا چیکلر کنم

مطمینی رابطه جنسی داشته؟یعنی خودش گفت داشته؟ یا حدس میزنی

خودش گفت من خیلی دختر باز بودم ولی دیگ الان خسته شدم و اینا😅گفتم حتی رابطه؟خندبد گف نه گفتم قسم بخور فقط خندبد

و شغلشم دندونپزشکه موقعیتش رو داشته

2706