2733
2734
پشیمون نباش طبق قانون جدیددگه خریدطلاهم به صرفه نیست براسرمایه گذاری مگرسالی کمتراز۴۰گرم بخری 

مطمینی عزیزم تصویب شده؟ راستی همیشه مگه مالیات هنگام خرید و فروش طلا نمیدادیم؟ 

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
منظورته طلا میاد پایین ولی مسکن نمیاد؟ متوجه منظورت نشدم

بله

مسکن ارزون نمیشه من که ندیدم یهو بکشه پایین

ولی طلا نوسان داره مثلا  طی این دوسه روز کلی قیمت سکه ریخته

بعد الان مالیات فروشم شامل طلامیشه یعنی سودیم کردی باید ی بخشیش رو دودستی بدی به دولت تا قشنگ تر برینن به مملکت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مطمینی عزیزم تصویب شده؟ راستی همیشه مگه مالیات هنگام خرید و فروش طلا نمیدادیم؟ 

موقع فروش نه نمیدادیم  اره امروزخوندم تصویب شده 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
بله مسکن ارزون نمیشه من که ندیدم یهو بکشه پایین ولی طلا نوسان داره مثلا  طی این دوسه روز کلی ...

واقعا خاک تو سرشون. بخدا مردم سرگیجه مرغی گرفتن از دست این بازارا دیگه آدم نمیدونه چی درسته چی غلط حالا تو این اوضاع داغون مالیاتم به همه چی میخوان ببندن

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
بله مسکن ارزون نمیشه من که ندیدم یهو بکشه پایین ولی طلا نوسان داره مثلا  طی این دوسه روز کلی ...

تنهاجایی مالیات نبستن بورس هست که اونجادارایی تبدیل به صفرمیشه نمیشه مالیات داد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

درخصوص مالیات مثل کشورهای پیشرفته از مردم توقع دارن درمورد کوتاهی وظایف خودشون  در قبال مردم شنبه خبردار میشن

همین تازه اون بنده خداهایی که از قدیم تو بورس بودن سرمایشون صفر شد دیگه بدبختا از چی میخوان مالیات بدن خودشونم میدونن چی کار کردن با مردم

درخصوص مالیات مثل کشورهای پیشرفته از مردم توقع دارن درمورد کوتاهی وظایف خودشون  در قبال مردم شن ...

چه حقیقت تلخیه