2733
2734
دو تا دکتر رفتم هر دو این و دیدن گفتن تنبلی داری 😐پس چرا 

سالی یکبار حداقل سونو بده اگه از آخرین سونوت یکسال گذشته برو جدید بده و جوابشو نشون متخصص زنان بده

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
بااجاز اسی ،خانوما واس سونوی کیست تخمدان سنو شکمی بهتره یا واژینال ؟؟ هردو نشون میده

من فقط واژینال رو قبول دارم خیلی دقیقه

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس چرا دو تا دکتر دیدن و به محض اینکه جواب سونو رو دیدن میگن تنبلی دارم 

ببین تو سونو که نگفته اینطوری نیستش که فقط با سونو هم تشخیص تنبلی داده بشه باید آزمایش خون بدی وضعیت هورمونات و همینطور علائم ظاهری چک بشه 

ببین پیشنهاد میکنم یه ویزیت آنلاین با یه دکتر خوب داشته باشی

ببین تو سونو که نگفته اینطوری نیستش که فقط با سونو هم تشخیص تنبلی داده بشه باید آزمایش خون بدی وضعیت ...

آزمایش خون و هورمونی دادم اون و دیدن گفتن مشکلی ندارم خودم هم چک کردم خوب بود اون وقتی سونو رو میبینن میگن تنبلی 

آزمایش خون و هورمونی دادم اون و دیدن گفتن مشکلی ندارم خودم هم چک کردم خوب بود اون وقتی سونو رو میبین ...

تونستی با دکتر ملیحه قدس روحانی ویزیت آنلاین داشته باش اگه کرجی هم حضوری برو پیشش 

ببین من سالها تو سونو برام مینوشتن نمای ولی کیستیک ولی بعداً یه دکتر بهم گفت اینطور نیست آزمایش خون مشکل ندارد علائم ظاهری نداری پریود منظم داری و این فقط وجود کیست هستش و نمیشه گفت تنبلی تخمدان

معمولا میگن روز سوم  تو نت هم همینو نوشته

ببین پایینش ننوشته روز ۱۲ ؟از اونی که تو سیستم ثبت میکرد هم پرسیدم ۱۲ چجوری میشه گفت ۱۲ روز بعد پریود با حساب کردن خود روز اول پریود 

فک کنم نوشته فولیکول غالب و میخواد چک کنه 

تونستی با دکتر ملیحه قدس روحانی ویزیت آنلاین داشته باش اگه کرجی هم حضوری برو پیشش  ببین من سال ...

من چون پریودم یک روز شده چند سال اینجوری شده رفتم دکتر آزمایش نرمال بود سونو رو میبینن میگن تنبلی 

علایم ظاهری هم ندارم نه ریزش مو نه نوی زائد و ...هیچی 

اون و کار ندارم چرا میگن تنبلی داری وقتی جوابش نرماله

شاید ضخامت دیواره رحمت کم و زیاده

منکه اینقدر پریودام داغونه دکتر میگه نیاز نیست سونو هم بدی تنبلی شدید دارم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706