2733
2734

قرار بوده غرفه دار 5روز دیگه ارسال کنه حالا من لغو کردم پیام داده میگه ارسال کردم درصورتی که کد رهگیری اینا هیچی برام نفرستاده ؟ من لغو کردم یعنی پول برمیگرده 

چقدر بود پولت؟

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

عجب تا زدی لغو گفت ارسال کردم !! بدون وارد کردن کد رهگیری !!! 

به ‌پشتیبانی زنگ بزن چون یکم عجیب بگو پیگیری کنن آیا فرستادن یا نه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ارسال کرده باشه که فکر نکنم پولت برگرده و باید کالا رو تحویل بگیری. مگر اینکه باسلام پولتو بهت برگردونه و اون بنده خدا سرش بی کلاه بمونه. 

ولی راستی اینم بگم وقتی لغو سفارش کنی، باسلام مبلغ کامل بهت برنمیگردونه و یه درصدی رو برا خودش برمیداره

2731
عجب تا زدی لغو گفت ارسال کردم !! بدون وارد کردن کد رهگیری !!!  به ‌پشتیبانی زنگ بزن چون یکم عج ...

نه عزیزم منم بارها برام پیش اومده از باسلام خرید داشتم و فروشنده کالا رو ارسال کرده ولی کد رهگیری رو دیر میذاره به هر دلیلی. 

حتی گاهی نوتیفیکیشن ارسال کالا برات نمیاد و معلوم نیست که ارسال شده ولی طرف واقعا کالا رو ارسال کرده. 

دقیقا نمیدونم چرا ولی مثلا میگفتن پست شلوغ بوده و کدهای رهگیری رو دیر بهمون میده