2737
2734

چند روز پیش شوهرمو با یه زن غریبه تو ماشین دیدم 

یه دسته گل هم دست زنیکه بود تا منو دید انداخت پشت

درارو قفل کردن ؛ شوهرم سعی داشت فرار کنه ، منم جلو ماشین بودم؛ کم موند منو زیر بگیره 

دختره دررفت ؛ شوهرم از اونور !

سالهاس مشکل داریم 

منم شکایت کردم 

به حراست اداره ش هم گزارش کردم

الان برادرم میگه نباید اینکارو میکردی 

مردم چند تا چند تا زن میگیرن 

خودمم حس میکنم تند رفتم کمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تازه کم هم بود براش برادرت هم باید طرف تو باشه نه شوهرت 

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

ریدم به شوهرت و برادرت ببخشیدا 

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

تند رفتی؟؟؟؟؟؟خدای من 

باید شیشه ی ماشینشو خرد میکردی ،کی گفته همه ی مردا از این کارا میکنن،تو توی ماشین مرد غریبه بودی و گل دستت بود همین شوهرت چیکارت میکرد

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706