2752
2734
عنوان

پنجشنبه شام دعوتم خونه مادرشوهرم شوهرم هول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 85 پست
ببین چادر بپوشه میشه حرف اون ولی پوشیده باشه مانتو موجه بپوشه حرف مادرشوهرش نشده که

خوب من میگم چادر نپوشه اما چیز دیگه بپوشه اما پوشیده باشه به نطر من که شومیز لباس خونه نباشه همون مانتو اما بلند باشه جوری که مادر شوهره بفهمه به حرفش اهمیت داده اما خوب نه اونجور که اون دستور داده 😌

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
منم به احترام امام حسین اون یه مدت پوشیده ام حتی لاکم نمیزنم اصلا فردا هم رفتم پوشیده بدم میاد دخال ...

میدونم به منم میگفت چرا دامن راسته میپوشی برو عوص کن اما جاری دیگم استیناش لخت توری رنگ بدن بود هیچی نمیگفتن حتی همون رو عکسش گداشته پذیرایشش خودشم همونجور میاد دامن راسته میپوشه بهش هیچی نمیگن اما به من که اونجور نیستم دامن راسته گیر میداد منم گفته اوون نکردم اخرش شوهرم مجبورم کرد

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم به منم میگفت چرا دامن راسته میپوشی برو عوص کن اما جاری دیگم استیناش لخت توری رنگ بدن بود هیچی ...

منم یه روز خونشون بولیزم استینش گیپور بود شالی که سرم بود و طوری انداختم زیاد معلوم نشه دعوا راه انداخت

میدونم به منم میگفت چرا دامن راسته میپوشی برو عوص کن اما جاری دیگم استیناش لخت توری رنگ بدن بود هیچی ...

عزیزم ناراحت نمیشی اینجوری؟

منم شرایط شمارو دارم.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
چرااا خیلی ناراحت شدم اصلا به همه چی من اینجور دخالت میکنه

من از جاری ۸ سال بزرگترم.

خیلی پوشیده هستم.

اون اصلا اینجور نیست.

چقدر ازش تعریف میکنن.

تو هیچ زمینه ای از زندگیش دخالت نمیکنن.

شانس که میگن اینه😬

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
حالا جالبه من حجابم زیاده خانواده شوهر خوششون نمیاد ازم     دنیای جالبیه

مثل من😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من لج اصلا نمیکنم  من میگم دخالت نکنه پسرش مشکل نداره

آره نبایدبگن

منم لج میکنم خدایی.

الان۱۲ساله ازدواج کردم

سراینکه گفتن مادرش بایدجلوی ماشین بشینه۱۱سالش روقهریم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من شوهرم کارنداره طفلک ...مادرشوهرم مثل کنه میمونه... باورکن ازدربیرونش کنی رک بگی باز میاد میگه چر ...

چار بار هیچی جلوش نذار یا غذای ساده بذار و سرتم به کار خودت باشه میذارع نیره

بعدم مشکلتو به شوهرت بگو بابا

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
خوب من میگم چادر نپوشه اما چیز دیگه بپوشه اما پوشیده باشه به نطر من که شومیز لباس خونه نباشه همون ما ...

همین عالیه

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁