2752
2734

نمی ریزم.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلیقه‌ایه.رب هم رنگشو خراب می‌کنه هم مزشو. من که خیلی بدم میاد 

مممنونم.خوشمزه میشه قورمه سبزیتون بدون رب؟لوبیا چقد میریزین نفری ۱قاشق سر پر؟سبزی رو تو نت دیدم نیم ساعت آخر سرخ کرد ریخت تو خورشت.امتحان کردم دیدم وای چقد بدمزه شد

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

وقتی سبزسی سرخ شدیک قاشق غذاخوری رب میزنم ویک کمی سرخ میکنم رنگ سبزی تغییر میکنه

هردوش راامتحان کردم بارب بهتربوده

هرکس بدمابه خلق گویدماسینه نمیخراشیم..ماخوبی اوبه خلق گوییم تاهردروغ گفته باشیم.. :)
مممنونم.خوشمزه میشه قورمه سبزیتون بدون رب؟لوبیا چقد میریزین نفری ۱قاشق سر پر؟سبزی رو تو نت دیدم نیم ...

آره عزیزم عالی میشه، لوبیا یک قاشق. کلا لوبیا وقتی زیاد بشه انگار لعاب خورشت کم میشه، سعی کن سبزیت بیشتر باشه، آب هم زیاد نریز. بعد ازینکه گوشت و پیاز تفت خورد سبزی سرخ شدرو اضافه کن یه تفت بخورن باهم، بعد لوبیا و اضافه کن هم بزن ببین نسبت لوبیا با سبزی مناسبه یا نه، بعد آب جوش اضافه کن بذار 4ساعت بپزه عالی میشه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

عزیزم از این پودرهای آماده هاتی کارا برای چاشنی قورمه سبزی بزن اگر ترش دوست داری رب نارنج  یا قره قروت هم بزن خیلی عالی میشه ولی آخر پخت بزن چون ممکنه ته بگیره. من اصلا رب نمی زنم. البته سبزیش از همه مهمتره که آماده از شمال سفارش میدهم.

آره عزیزم عالی میشه، لوبیا یک قاشق. کلا لوبیا وقتی زیاد بشه انگار لعاب خورشت کم میشه، سعی کن سبزیت ب ...

ممنون.آب کم بریزم؟چشم.پرک لیمو و نمک رو کی میریزین؟

آره عزیزم عالی میشه، لوبیا یک قاشق. کلا لوبیا وقتی زیاد بشه انگار لعاب خورشت کم میشه، سعی کن سبزیت ب ...

آره سبزی بیشتر باشه بهتره.گوشت نفری چند تیکه؟گوشت گوسفندی؟

لیمو درسته؟

اره من سوراخشم میکنم یه دونه رو یکی هم همینجوری میندازم گاهی وقتها از این سبزی قورمه سبزی های خشک بسته ای از بازار میخرم اول قشنگ با پیاز باید تفتش بدی عزیزم گوشتم جدا بعد همه رو با آب قاطی کنی میتونی وقتی آب بجوش اومد رب و لیموعمانی اضافه کنی اینجوری سیاه نمیشه رنگش و تا بجوشه جا بیفته

عزیزم از این پودرهای آماده هاتی کارا برای چاشنی قورمه سبزی بزن اگر ترش دوست داری رب نارنج  یا ق ...

آدرس شمال و میدین؟منم سفارش بدم ا بس که گفتن سبزی شمال.

قره قروت و رب نارنج و آلوچه و انار غیرطبیعی میشه دیگه به نظرم

آره سبزی بیشتر باشه بهتره.گوشت نفری چند تیکه؟گوشت گوسفندی؟

من چشمی میریزم گوشتو کلا بسته گوشت و سبزیم متناسب بسته بندی کردم. دیگه به ضاعقتون بستگی داره

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
اره من سوراخشم میکنم یه دونه رو یکی هم همینجوری میندازم گاهی وقتها از این سبزی قورمه سبزی های خشک بس ...

منم میخوام بگیرم پیدا نمیکنم سبزی خشک.

2706