2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی که ارشد قبول شدم ۲۲ اینا 

نامزدمو دیدم تو محل کارشون 

همون حدودا بود

بهترین اتفاقا نیستن هر چند

اما نقطه عطف زندگیم هستن 

🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش❤زده ام فالی و فریادرسی می آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

۲۳ سالگی ازدواج با همسرم

بعد هم تولد بچه هام واقعا لحظات معرکه ای بود...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
ایشالله امسال اتفاق میفته مرگ عزیزم بهترین اتفاق مرگه برا من

خدا نکنه 😐

سر صبحی

بیخیال بابا همه این روزا میگذره

چند سال بعد میخندی به حرف الانت

🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش❤زده ام فالی و فریادرسی می آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
ایشالله امسال اتفاق میفته مرگ عزیزم بهترین اتفاق مرگه برا من

اینجوری نگو، من داغ کشیدم حتی اگر ازش متنفر باشی و عزیزت باشه امکان نداره داعون نشی و بهترین اتفاق زندگیت بدونیش. مگه اینکه عزیزت نباشه

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2706