2733
2734
خونه رو جمع کردم الان یه چایی خوردم برم جارو بزنم لباسشویی و ظرفشویی رو روشن کنم مرغ دربیارم سرخ کنم ...

مرغ رو یخ زده سرخ میکنین؟

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉
الهییییی خدا خیرت بده 

ممنون عزیزمامشب که برم شام بپذم صبحفردا تا شب کلی کار مجبورم بکنم از شستن تا تمیز کاری خونشون خیلی بزرگه حیاط فقط ۴۰۰ متره که ۲۰۰ مترش موزاییکه مجبورم بشورم یا جارو بکشم مثل کوزت شب خسته میرسم خونمون 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغ رو یخ زده سرخ میکنین؟

نه درمیارم یخش باز بشه الان که سرخ نمیکنم نزدیک ظهر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم تمیز کاری دارم 

جارو گردگیری تمیز کردن سرویس

نهار هم با دخترام کته با تن ماهی قراره بخوریم 

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
2731

چقد از اینجور تاپیکها خوشم میاد اینکه میبینی بعضی از کدبانو ها چقدر تو کارها از تو جلوترن تو هنوز نشستی خیلی بهت انگیزه میده که زود دست بکار شی

آخرش هم بیای گزارش کار بدی😂 

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
چقد از اینجور تاپیکها خوشم میاد اینکه میبینی بعضی از کدبانو ها چقدر تو کارها از تو جلوترن تو هنوز نش ...

اره دقیقا

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
ممنون عزیزمامشب که برم شام بپذم صبحفردا تا شب کلی کار مجبورم بکنم از شستن تا تمیز کاری خونشون خیلی ب ...

کارخوبی میکنی فقط یادت باشه منت نزاری که بچ هاتم یاد بگیرن

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
فحش بدین بهم پاشم درس بخونم من بدبخت جمعه برای چندمین بار کنکور دارم

فحش چرا؟

فکر کن دیگران دارن از این روز های باقی مونده به نحو احسنت استفاده میکنن،به بهترین شکل،ببین حتی یک سوال که بلد باشی،میتونی کلی ترازت رو جا به جا کنه،یا اگه یکی رو منفی بزنیییییییی

چنل یه دختره رو تو تلگرام دارم،۲۶،۲۷ سالشه داره دوباره برای پزشکی میخونه،روزی کم کم کم کم ۱۰ ساعت میخونه گاهی ۱۵،۱۶ ساعت حتی

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
فحش چرا؟ فکر کن دیگران دارن از این روز های باقی مونده به نحو احسنت استفاده میکنن،به بهترین شکل،ببین ...

من یه ماه نبودم سایت اخطار داده بودن روزی ۱۵_۱۶ ساعت میخوندم تراز ۷۰۰۰ همه چی عالی

الان دوباره بیشعور شدم اه

کارخوبی میکنی فقط یادت باشه منت نزاری که بچ هاتم یاد بگیرن

ن در کل گفتم و گرنه اصلا خیلی هم با ذوق میرم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

منم فعلا خوابیدم،هیچ برنامه خاصی ندارم

باید برم صبحانه بخورم

یکم اتاق رو جمه و جور کنم 

یکم روانشناسی بخونم فردا کلاس دارم...

برم حمام 

یه سری تحقیق محقیق دارم اونا رو انجام بدم 

بعدم اگه تونستم همه اینا رو تا ساعت ۷ انجام بدم،یه کارتون دانلود کنم با خواهر هام ببینیم 

اگه کارهام تا ساعت ۵ یا ۶ تموم شد،شاید کیک هم درست کردم 

دلم میخواد لباس زمستونی هام رو از داخل کمد بردارم،اما هوا تکلیفش با خودش مشخص نیست(شایدم الان پاشدم این کارو کردم بعد صبحانه خوردم )

ممنون عزیزمامشب که برم شام بپذم صبحفردا تا شب کلی کار مجبورم بکنم از شستن تا تمیز کاری خونشون خیلی ب ...

جارو برقی رباتیک بخر براش 

من خریدم واسه خونم 

خونم دیگه برق میزنه خودش جارو میزنه راحتم

جارو برقی رباتیک بخر براش  من خریدم واسه خونم  خونم دیگه برق میزنه خودش جارو میزنه راحتم

اره باید بخرم

منم فعلا خوابیدم،هیچ برنامه خاصی ندارم باید برم صبحانه بخورم یکم اتاق رو جمه و جور کنم  یکم ...

من اتاق رو جمع کردم

جارو کشیدم 

لباس زمستونی ها رو گذاشتم تو چمدون 

کمد رو مرتب کردم 

حمام رفتم 

الانم یکم استراحت ناهار بخورم برم سراغ درس و کار،شاید هم یکم خوابیدم

2706