2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری قیدشو بزنم وقتی فقط به امید عشق زندم 

از یه جایی به بعد منطق میاد جای عشقو میگیره

عشقو بذار دم کوزه آبشو بخور

الان تا برای کسی منفعت نداشته باشی نگات هم نمیکنه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
الکیییی میشناسی منو ذوقیدمم🥲💓

ن جدا خیلی باحالی 🤍چرا نشناسم میشناسمممم 🥲

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
واییی امروزمو ساختییییی🫠😂💓 دوست دارمممم

قربونت برممم🥺

منمم خیلی دوست دارم وایب خوبی میدی بهم نمیدونمم چرا ✨❤️همینطورییی بمون 🐑🍓🤭

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
منم با عشق ازدواج کردم بچه دنیا اومد عشق رفت احترام رفت بخدا فقط دعوا و بیحوصلگی، زده شدم، مجردی عشق ...

چرا خو مگه عاشقش نبودی 

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
چرا خو مگه عاشقش نبودی 

چرا 4سال، بعدش الان 13ساله ازدواج کردیم، ولی سرد شده اون حس عشق رو فقط موقع نزدیکی(رابطه) داره همین،میاد از سرکار میگه حرف نزنید بخوابم میخوابه بیدار میشه میگه حرف نزنید داد نزنید حوصله ندارم یعنی این مرد لباش نمیخنده،اونشب باهاش شوخی کردم قلقلکش دادم دو روز باهام قهر کرد 

خدایا هیچ مادری رو با بچه اش امتحان نکن
2706