2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عه فرق داره اینا؟  من تو دیج ی کالا نگا کردم سیلور کرست نوشته بود

عزیزم نمیدونم شاید جنس فیک انداختن بهم ..ولی من سیلور کرست دارم کلا دوبار استفاده کردم به این وضع افتاد.‌شما هم جستجو کن ببین تو همون دی جی کا لا ازش راضی هستن یا نه من از مغازه خریدم ولی خوب نبود برای من

سیلور کرست نوشته اصل نیست؟ 

چرا عزیزم من سیلور کرست گرفتم ، فروشنده گفت فیکش هم هست، گفت اونا یک تيغه کم دارن 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
خب با هر حرکت تا ۳ بشمار بعد خاموش کن دوباره تا ۳ بشمار همینجوری نه داغ میشه نه خراب

ممنون فروشنده اصلا بهم چیزی راجب اینا نگفته بود..منم داشتم سبزی خورد میکردم کلا موتورش داغ کرد واز اون به بعد تا خنک نشه موتور کار نمیکنه

ازکجا بفهمم اصله من سیلور کرست خریدم تازه نمیدونم فیکه یا اصله

ظرفش شیشه ایی هست ؟ شفافه؟ چه تعداد تیغه داره؟؟ روش زده ساخت چین یا آلمان؟؟؟

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
من سیلور کرست نگا کردم بگیرم میگن داغ میکنه مارک نورد کن شماماینه من زیاد سر در نمیارم

والا برای من دسینی هست چهارساله دارم مشکلی نداشته مامانمم یه مارک غیر اصل داره حدود یه تومن اینا خریده ظرفشم استیله هفته ای چندبار استفاده میکنه مشکلی نداشته داغ هم نمیکنه 

اینا معمولا سنسور حرارتی دارن داغ کنه خود به خود خاموش میشه سرد که شد درست میشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706