2752
2734

میترسم بمیرم یک نخورده نپوشیده از دنیا برم🤣🤣 ولی جدی تصمیم دارم یکسال سخت پول جمع کنم قرون به قرون هزار به هزار به خودم قول دادم هر جوری شده پول یه ماشین خوب میخوام جمع کنم تو این یکسال💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارتون چیه؟درامدتون چقده

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

حتما پس اندازه سر ماه تبدیل به دلار یا طلا کن وگرنه سر سال ماشینی که میخوای رو نمیتونی بخری باید چند مدل پایینتر بخری 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
اگر بتونی وامی جور کنی قسط بدی خیلی بهتره 

در فکرش هستم یه وامی هست دنبال اونم ولی سه ماهی طول میکشه البته مبلغش کمه نهایت بشه ۳۰۰ نمیشه باهاش ماشین خوب خرید اما اونم میگیرم میزارم رو پس اندازم تا یک سال دیگه به امید خدا 

2706