2752
2734
عنوان

حمام رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 106 پست
چون گاهی بازخواست میشی برای چی رفتی حموم، اگر خجالتی باشی وبرای غسل رفته باشی میمیری وزنده میشی با ...

سخت نگیر بابا ، 

مگه انتظار دارن متاهلا کاری نکنن

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یبار بابام حموم بود عموم زنگ زد باهاش کار داشت منم گفتم حمامه. بعد بابام کلی دعوام کرد چرا گفتی حمامه. مگه چیه؟ حموم کردن جرمه؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
خواهرم ایطوری بود میرفت حموم فکر میکرد اتفاق بدی میفته البتع مشکلات دیگه هم داشت رفت روان پزشک خوب ش ...

منظورم این هست که نمیتونی بگی یک حمام معمولی رفتی

گاهی کسی سئوال هم نمیکنه ولی از اینکه با موههای خیس دیده بشی خجالت میکشی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
یبار بابام حموم بود عموم زنگ زد باهاش کار داشت منم گفتم حمامه. بعد بابام کلی دعوام کرد چرا گفتی حمام ...

برای متاهلین گناه بیشتری محسوب میشه

چقدر منطق بی منطقی دارن اطرافیانت وخودت برای همه توضیح بده که حموم واسه نظافته وازین ببعد که هوا گر ...

خود به خود پیچیده هست

یبار بابام حموم بود عموم زنگ زد باهاش کار داشت منم گفتم حمامه. بعد بابام کلی دعوام کرد چرا گفتی حمام ...

شاید بابات انتظار داشته عموت تصور کنه بابات یه کارایی نمیکنه که حموم لازم بشه 🤣🤣🤣🤣 

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈
2706