2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاید لطفن...بی بی چک منفی و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 51 پست
من حتی زمانی پریود عقب انداختم بی بی چک همسرم می‌گرفت هرروز میگذاشتم،مسافر بودیم همسرم مجبورم کرد رف ...

ای جانم چقد عالییی عزیزم شما حتما یه بار برات اتفاق افتاده این تاخیر و چشم انتظاری من چندین ماهه این اتفاق برام میافته

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به همسرت گفتی فکر کنم،باید میگفتی من باردارم،

آخه دوس نداشتم بعدش بگه پس چی شد

به قول شما انگار باور قلبیه به خاطر شکست های پی در پی در من وجود نداشته حتی دلم نمیخواد بی بی چک بزنم فوبیا دارم نسبت به بی بی چک منفی دیگه

آخه دوس نداشتم بعدش بگه پس چی شد به قول شما انگار باور قلبیه به خاطر شکست های پی در پی در من وجود ن ...

وقتی بگی من باردارم ازخدا خواستی بهش اعتماد کن چکار به همسرت داری،ازتو خواستن از خدا اجابت کردن 

۵تا صلوات،یه بار سوره حمد دوباره یکبار صلوات به نیت شهدا ،بعد نیت کن اسمتو بگو ببینم فالی برات بزنم& ...

عزیز برای منم مقدور بگیرید؟

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
۵تا صلوات،یه بار سوره حمد دوباره یکبار صلوات به نیت شهدا ،بعد نیت کن اسمتو بگو ببینم فالی برات بزنم& ...

آخه الان که آنلاین نیستی بگیری عزیزم چجوریه خب؟

وقتی بگی من باردارم ازخدا خواستی بهش اعتماد کن چکار به همسرت داری،ازتو خواستن از خدا اجابت کردن  ...

اینبار همینکارو میکنم سخته ولی میکنم🥲💪

ان شالله دامنت سبز شه نی نی بری پا بوس اقا توهم دعا کن منم بچه هامو بغل کنم ببینم

ایشالا عزیز دلم ایشالا واسه همه چشم انتظارا

خدایا یه دنیا ممنونتم که امسال عیدیمو دادی  ۱۴۰۲/۱/۵ بی بی چکم مثبت شد🙏خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی لطفا خودت مراقب معجزت باش که تو بزرگی و بخشنده🙏🌹لطفا برای سلامتی فندق تو دلیم صلوات بفرستید ممنون💞چطور دلت اومد انقدر زود بگیریش ازم اخه خدا جون چطور😭😭۲۸/۱/۱۴۰۲
یسال ندیدم😭

اوخی عزیزم خدا حفظشون کنه براتون ایشالا به زودی بهشون برسید...

سپاس مهربانو جان❤️☘️☘️ تو و اسی و کاربر @ثودک     رو سعی میکنم درطول روز خاطرم بمونه بر ...

فدای دل مهربونت عزیزدلم

یه دنیا ازت ممنونم خدا پشت و پناهت باشه ان شاءالله

خیلی ممنونم ازت

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706