2752
2734
عنوان

در جوار حرم حضرت علی ع هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله حاجت روا میشی و دامنت سبز میشه به حق حضرت علی اصغر میشه برای منم دعا کنی مشکل ازدواجم حل ش ...

چششششششششششم حال دلتو میفهمم. خدا به دلتون نگاه کنه الهی

زندگی ، با من سر ناسازگاری داشتی ...💔الحمدالله 
2731

من دو هفته اس تازه برگشتم ، خیلی دل تنگی میکنم از لحظه لحظه ات استفاده کن.... 

واسه منم دعا کن منم بچه میخوام باید معجزه کنن فقط 🥺😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

زیارت قبول انشالله با یه نی نی سالم و صالح سوپرایز شی  .... منم دعا کن که خیلی محتاجم خودم از نظر روحی داغونم خیلی اگه اینجور پیش بره چیزی از من باقی نمیمونه ..جسمی معدم زخمه خوبم نمیشه ...شوهرم کارگر همیشه هشتش گره نهشه با اینکه کاریه ولی زبون نداره و همیشه خدا حقشو میخورن من چقد عصبی میشم خودخوری میکنم ترو خدا دعا کن کار شرافتمندانه و خوبی پیدا کنه دلم برای دخترمم میسوزه با این پدرو مادرش خدایا خودت دادی خودتم کمکمون کن خوب تربیتش کنیم امانت دار خوبی باشیم 

میشه برای  شفای  خواهرزادم دعا کنی اوتیسم داره  😭 اسمش مرسانا🙏

حتمااااااا عزیزم الهی دل مادرش شاد بشه با شفای فرزندش 😢

اخ الهی امینننننننننننننننن خدایا یه نی نی مهمون دلش کن

انقدر ذوووووق استرس دارم که خدا میدونه من واسه اربعین رفتم نجف ولی نتونستم زیارت کنم بسته بودن برا زنا از دور سلام دادم خیلی خیلییییی به دلم موند دلم گرفت یاعلی قسم به همون نججفی که اومدم و نشد زیارتت کنم خدا اول به همه منتظراااا بچه بده ایشالله منم باردار باشم

زیارت قبول انشالله با یه نی نی سالم و صالح سوپرایز شی  .... منم دعا کن که خیلی محتاجم خودم از ن ...

سلام عزیزم ب روی چششششم حتما مطمئن باش خدا شنواست. خدا بیناست . هم میبینه هم میشنوه چی میگی. ان شالله بزودی از ته دلت یه آخيش بگی

عزیزم لطفابرای پسرمنم دعاکن خیلی شیطونه اصلانمیدونه خطرچیه امروزپریدوسط خیابون نزدیک بودماشین بهش میزنه خیلی ناراحتم واسترس دارم حالم بده میترسم طوریش بشه

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2706