2752
2734
عنوان

یه خانوم خونه دار ۲۰ ملیون داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 28 پست
خرجی یا چی با پس انداز

پس انداز

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماهانه  روزانه  سالانه  یا پس انداز فعلی ؟ در هر صورت برو بده طلا نگه دار بعد که ...

پس انداز.   اوه ۲۰ تومن دیگه چقدره که بدم طلا  حتی ۱۰ سال بعدم نمیشه باهاش زمین خرید

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
طی چندوقت این پول روپس انداز کردی

۲ سال و اندی

پس انداز.   اوه ۲۰ تومن دیگه چقدره که بدم طلا  حتی ۱۰ سال بعدم نمیشه باهاش زمین خرید

چرا نمیشه قشنگ یک گردنبد خوشکل میشه  

من اینقدر ذره ذره جمع کردم وام خانگی هم گرفتم 

یک پراید خریدم برای تا در مغازه و این چیزا 

حالا هم دارم جمع می‌کنم کم هست ولی یک دستبند می‌خوام بخرم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
ی ماهه پس انداز کردی یا چند وقته

بنظرت میشه یه خانوم خونه دار که هیچ شغلی نداره تو یه ماه ۲۰ ملیون پس انداز کنه!!!!

‌ پ ازشوهرت گرفتی جمع کردی؟

تیکه تیکه تو چن سال اخیر جمع شده هم شوهرم داده هم بابام هدیه داده و..