2752
2734
عنوان

فردا کنکور دارم چیزی بلد نیستم ... برام دعا می‌کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 21 پست
استرس نده توروخدا🫠😂 رشتتون انسانی؟

اره گلم 

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه استرس داری دعای هفتم صحیفه سجادیه رو با صدای علی فانی گوش بده من برای خواهرمم گذاشتم مسکنِ خال ...

وای خیلی ممنون حتما گوش میدم 

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
یکی بمن بگه کنکور تجربی که جمعه هست کنکور فرهنگیان برا تجربی ها هم همون جمعه هست؟  بعد یه دونه ...

بله عزیزم دفترچه آخر مال تخصصی فرهنگیان 

ممنونم گلم ینی کنکور فرهنگیان انسانی ها پنج شنبه واسه تجربی ها هم جمعه

اره عزیزم