2733
2734
عنوان

بیاید از تجربه تون بگید کی بی بی چک زدین مثبت شد😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 34 پست
گلم ان شاءالله که مثبت بشه ولی هروقت مثبت شد میدونم ذوق میکنی به همه بگی ولی صبرکن بعداز ان تی بگو

اره دقیقاااا استرس دارم ترس دارم اصلا کلی حس تو وجودمهههههه

من گفتم ازمایشمم بدم مثبت شد به پدرمادرا بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 4تابارداری داشتم دوتاش سقط شد

اولی 4روز بعدش زودم مثبت شد سقط شد

دومی اولش مثبت نشد تا5روز هرروز بی بی زدم منفی شد رفتم دکتر گفتم یچیز بنویس پریود شم گفت اول برو آزمایش رفتم زد مشکوک ب بارداری 48 ساعت بعد دوباره رفتم مثبت شد الانم ماشالله 6 سالشه

سومی دوروز قبل موعد زدم مثبت شد سقط شد

چهارمیم دقیقا روز موعد زدم مثبت شد الان یکسالشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

توی اولین اقدام باردار شدم 😍🌹

اصلا فکرشم نمی‌کردم اینقدر سریع اتفاق بیوفته 

خیلی حس خوبی بود 

پر از هیجان 

به همسرم گفتم یوسف جان حتی فکرشم نمی‌کردم توی اولین اقدام باردار بشم 

ایشونم ذوق کرده بودن و کلی خندیدم 

آخه ما قرار بود بریم سفر جایی که پرش از ارتفاع انجام بدیم چون فکر نمی‌کردیم تو اولین اقدام باردار بشم 

کمی دور از ذهن بود ، واسه همین کلی برنامه هم ریخته بودیم که مجبور شدیم کنسل کنیم 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
انشاالله ک مثبته..وقتی فکر نمیکنی دقیقا همون موقع میشه من هی میگفتم چرا پهلوم اینقدر درد میکنه شتید ...

من تو این چند روز گه گاهی زیر دلم یه تیری میکشه مثه پریودی ولی بازم نمیدونم چون روز ۱۷ سیکلم اقدام کردیم بازم نمیدونم

من تو این چند روز گه گاهی زیر دلم یه تیری میکشه مثه پریودی ولی بازم نمیدونم چون روز ۱۷ سیکلم اقدام ک ...

چرا روز ۱۷؟ من شنیدم که باید روزایه زوجش باشه مثلا ۱۲،۱۴ ۱۶،۱۸

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2706