2733
2734
عنوان

نظر غیبگوووو درباره ایندم بنظرتون راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 24 پست
پس همینطور یه چیزی پرونده اون ادم درسته؟ اخه میدونی واسه چی میگم، اون موقع گفته بود کات میکنین دوبار ...

ببین عزیز دلم عقل خودتو قاضی کن ،این خانمی که میگی اگه واقعا غیب گو باشه به نظرت میاد میشینه واسه اینو اون رمالی کنه واسه چندر غاز؟ نمیتونه یه حرکتی واسه خودش بزنه تا لنگ چندرغاز نباشه؟ معلومه که دروغه عزیزم هییییییییچ‌احدی از آینده خبر نداره گلم هیچکس دروغ بهت گفته ،تو کلام خدارو باور نداری؟ حرف یه عجوزه رو باور کردی؟ هیچکس از آینده با خبر نیست جززززز خدااااا ، دور کن انرژی منفیو از خودت به خدا توکل کن عزیزم 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عزیز دلم عقل خودتو قاضی کن ،این خانمی که میگی اگه واقعا غیب گو باشه به نظرت میاد میشینه واسه ای ...

وای دقیقاااااااا کاملا درسته حرفاتون اروم شدم یکم خیلی ممنون مخصوصا با عکسی که گذاشتین خیلی حسم بهتر شد ممنونم ازتون واقعااااا

دلم اشوب بوددددد

انشاالله خدا هرچی میخواین بهتون بده برای ازدواج ما هم دعا کنین خوشبخت شیم زودتر باهم🥺♥️♥️♥️

وای دقیقاااااااا کاملا درسته حرفاتون اروم شدم یکم خیلی ممنون مخصوصا با عکسی که گذاشتین خیلی حسم بهتر ...

توکل کن به خدا  ایشالا که خوشبخت بشی عزیز❤️

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2731
قربونت بشم مرسی همین الان خوندم خدا خیرت بده انشاالله برسین به همدیگه اره میخوام چله حق شناس بردارم ...

ببین من قبلا خیلی به غیبگو و اینا اعتقاد داشتم، وقتی چیزهای مثبت میگفتن منم مثبت فکر میکردم اگه منفی میگفتن منم منفی فکر میکردم و اون اتفاق و جذب میکردم، دیگه خسته شدم و سپردم به خدا انقد قشنگ برام چید وقتی ایندتو میسپاری به خدا و بهش اطمینان داری همه چیز درست میشه شک نکن، اگه چله حق شناس سختته صلوات بردار اما با نیت قلبی جوری که مطمئن باشی که اون چیزی ک میخوای و خدا بهت میده یعنی با نیت خالص

خدایا شکرت♥️
ببین من قبلا خیلی به غیبگو و اینا اعتقاد داشتم، وقتی چیزهای مثبت میگفتن منم مثبت فکر میکردم اگه منفی ...

یعنی سرنوشت میتونیم تغییر بدیم با چله و دعا کردنمون؟

یعنی سرنوشت میتونیم تغییر بدیم با چله و دعا کردنمون؟

عزیزم خدا برای همه ی ماها عقل داده و مسیر درست و غلط و بهمون نشون داده و هیچکس از آینده با خبر نیست ما با دعا میتونیم اگه اون چیزی که ب صلاحمونه از خدا بخوایم انجام بشه، شما خیلی فکرتون درگیر یه غیبگو شده، ایشون اگه چیزی از اینده میدونست شک نکن با پیش بینیش جلوی خیلی از مشکلات خودش و می‌گرفت و چیزهای خیلی بزرگتری و پیش بینی میکرد، اعتماد ب این افراد سودجو یعنی کفر، تو خالقی داری که توی یه لحظه می‌تونه دنیا و عوض کنه، با قلب بزرگت برو پیش خدات و از خودش بخواه

خدایا شکرت♥️

و اینو هم بگم خدمت شما کات و قهر و آشتی و برگشت این چیزا تو روابط عاشقونه طبیعیه اگه اون پسر خالصا و قابل بخواد و شما هم همینطور هیچکس جلودار نمیشه، جز خدا

خدایا شکرت♥️
و اینو هم بگم خدمت شما کات و قهر و آشتی و برگشت این چیزا تو روابط عاشقونه طبیعیه اگه اون پسر خالصا و ...

وای عزیزم مرسییییییییی از صحبتاتون کاملا درست میگین خیلی دلگرم شدم و امیدوار🥹😍😍😍😍

خدا خیرتون بده♥️♥️♥️نمیدونین چقدر درگیر بود فکرم🥺

برام دعا کنین لطفاااا که خدا بخواد زودتر به هم برسیم🥹♥️

وای عزیزم مرسییییییییی از صحبتاتون کاملا درست میگین خیلی دلگرم شدم و امیدوار🥹😍😍😍😍 خدا خیر ...

😍 انشالله ببین نذر کن ۱۲۴ هزار صلوات و هرروز تعدادی بفرست تا مجموعش بشه ۱۲۴ هزار عالیه،😍خدایی که خودش اون آدم و صد راهت گذاشته خودشم راهتون و هموار کنه، دیگه سمت این چیزا هم نرو ذهنیتت و خراب نکن♥️اینا فقط برای دنبال پول در اوردن از آدمای ساده ان،مگه بالاتر خدای ما کسی هست؟ اینا اگه بلد بودن از خیلی مشکلات خودشون جلوگیری میکردن، اصلا ذهنتو از این چیزهای منفی پاک کن، ب عشقتم بگو اگه ما بخوایم میشه، خدا مارو باهم آشنا کرده جفتمونم باید برای این عشق تلاش کنیم درست بشه،انشالله همه ی عاشقا بهم برسن منو عشقمم کارهامون درست بشه و بهم برسیم 

خدایا شکرت♥️