2733
2734
عنوان

وقتی توی خیابون یک خانم بهتون فحاشی میکنه چه عکس العملی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 31 پست

اگه بهت بگم تو یه لباس ابی زشت پوشیدی

درحالی که اصلا لباس تنت ابی نیست،ناراحت میشی؟نه!

میگی حتما من خلم😅

چرا به خودت میگیری

اون خانم حالش خوش نبوده یه همچین چیزی این همه واکنش نداره،و شماهم چشماتون سالمه،پس فکر کنید اون خانم با یه موجود فرضی در خیالات خودش حرف میزده😅😅

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمی نیستم که با این حرفا بهم بریزم. ولی امشب از طرز حرف زدن و فحاشی بی دلیلش و ادامه دادن حرف این ...

درک میکنم هرچقدر هم ادم صبوری باشید بعضی وقتا بعضی حرفا تا مدتها تو ذهن ادم میمونن

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بخاطر همین چیزا مرد زیادی مودب تو مود من نبود مردی و نتونه از حقش جلوی زن بچه دفاع کنه چون خودم فوق العادع حرص جوشیم ببین اگ شوهرت جواب میداد تو حرص نمیخوردی تاپیک بزنی براش 

2731
شوهرش ساکت بود آخه.

نمیشه که شوهرت با زن دهن به دهن بشه که.به شوهر اون یچی میگفت

من خیلی ارومم،اما خانوادم خط قرمزمه.میگفتم هررررررری،بزن به چاک.دعوا هم میشد،میشد.چون شوهرم هست

وگرنه فرار میکردم😅😅

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
برا ماهم پیش اومد دقیقا همچین حالتی فقط باید محل نذارید و رد بشید چون بی محلی بدترین ضربه ست ب ...

آره رد شدیم.

ولی عجیب تپش قلب گرفتم.

دلم میخواست جوابش رو بدم ولی دوتا پسرام که ۱۲ و ۸ ساله ان توی ماشین بودن و گفتم الگو میگیرن🥲

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
اگه بهت بگم تو یه لباس ابی زشت پوشیدی درحالی که اصلا لباس تنت ابی نیست،ناراحت میشی؟نه! میگی حتما م ...

به خودم میگفت اینقدر ناراحت نمیشدم🤦‍♀️

شوهرم مرد آروم و با ادبیه.

دلم واسش سوخت به خدا.

ولی مرررررسی بابت قوت قلبت.

سبک شدم🥲

بخاطر همین چیزا مرد زیادی مودب تو مود من نبود مردی و نتونه از حقش جلوی زن بچه دفاع کنه چون خودم فوق ...

آره خیلی حرص خوردم.

همسرم میگه اینا کف خیابونی ان. تنشون میخاره واسه دعوا.

میگه بخای با این زن ها بگیری باید مثل خودشون بشی.

شوهرشم ظاهر مظلومی داشت.

ج ن ده خانم دیگه کاریش نمیشه کرد خواسته چلب توجه کنه

یعنی کاش زودتر تاپیک میزدم.

احساس میکنم سبک شدم🥲

مررررسی بابت همدردیت😗

خداروشکر کن شوهرت آروم و باشخصیته .. انقدر قتل ها سر همین چیزا افتاده .. بعضی زنها حالیشون نیست و شوهره رو تحریک به دعوا میکنن فکر میکنن زرنگن.. کار درست رو شما کردین ک جواب ندادین و ادم حسابشون نکردین رد شدین اونا هم یکی مث خودشون لات و لوت سر راهشون قرار میگیرع 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
خداروشکر کن شوهرت آروم و باشخصیته .. انقدر قتل ها سر همین چیزا افتاده .. بعضی زنها حالیشون نیست و شو ...

امیدوارم سر راهش قرار بگیره.

چون واقعا امشب تپش قلب گرفتم.

با اینکه جلوی بچه ها حرفشم نزدم.

آره متاسفانه شاهین صمدپور هم استوری کرد که بخاطر دعوا توی صف نونوایی سر نون بربری برشته ، یکی از طرفین دعوا گوش اون یکیو با دندون کنده🤕🤕🤕🤕🤕🤕

یعنی کاش زودتر تاپیک میزدم. احساس میکنم سبک شدم🥲 مررررسی بابت همدردیت😗

یادمه داشتیم تو کوچه راه میرفتیم ..یکمم ترافیک شد ...

ی خانمه پشت شاسی بلند ۴ کیلو آرایش ۲ کیلو ژل لبم زده بود

انقدر بی فرهنگ بود که داد میزد پشت فرمون بروآقا برو 

ینی انگاری دوست داشت همه ببینش 😑😑😑اون همه ماشین اونجا کسی حرفی نمیزد این خانم حال همه رو بهم زد..کلن بعضیا دوست دارن دیده بشن هر کاری میکنن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706