2752
2734
عنوان

پیام های منو شوهرم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 49 پست
 الان دیگه اینجوری نیستیم بیشتر اون قهر میکنه من خرش میکنم زود اشتی میشه😂😂😂😂عین اسیی

آخرین باری که یه پسر بهم پیام داد و داشت رابطه ی عاشقانه ای شکل می گرفت، یه شوخی باهام کرد و منم تهدید به بلاک کردن کردم و اون رابطه تموم شد🤣🤣🤣

توی ذهنم همیشه خودمو مثل این فیلم ترکیه ای ها تصور میکنم که چجوری عاشق میشن و ابراز علاقه میکنن و...

ولی در واقعیت، بسیار خشن و بی جنبه و بی اعصابم😂😂😂

میشه برای اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، صلوات بفرستید؟!🙏🏻🫶✨هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
خدا برا هم نگهتون داره  برو کاکائو بخور و اشتی کن گناه داره

هنوز ک نیومده 🥲

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعلاان؟؟؟ 😂

آره😁

مامان بابای من اصلا کتک کاری ندارن

اصلااااا

ولی قهرشون خیلی طول میکشه و اغلب خیلی دیر آشتی میکنن🫥

میشه برای اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، صلوات بفرستید؟!🙏🏻🫶✨هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
آخرین باری که یه پسر بهم پیام داد و داشت رابطه ی عاشقانه ای شکل می گرفت، یه شوخی باهام کرد و منم تهد ...

🤣🤣🤣بابا فیلم ترکی ول کن همش دروغه

بچسب ب زندگی اصلی من یادمه یبار وقتی دوست بودیم خاک تو سرم ک چقد من راحت بودم😂😑🤦🏻‍♀️

اون قهر کرده بود من گفتم خودم میام بت تجاوز میکنما🤣🤦🏻‍♀️وایی یادش میوفتم اب میییشم ولی اون از همین جمله هنوزم خوشش میاد😂🥲🥲یک هفته بعدش نامزد کردیم خخخخ

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
آره😁 مامان بابای من اصلا کتک کاری ندارن اصلااااا ولی قهرشون خیلی طول میکشه و اغلب خیلی دیر آشتی ...

ما قهرمون هم مسخرس😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
 🤣🤣🤣بابا فیلم ترکی ول کن همش دروغه بچسب ب زندگی اصلی من یادمه یبار وقتی دوست بودیم خاک تو س ...

وای خدااااا🤣🤣🤣

نه بابا این بنده خدا گفت من با تو خیلی کار دارم

منم تهدیدش کردم

جنبه ی شوخی موخی ندارم

ما قهرمون هم مسخرس😂

😂😂😂

به پای هم پیر بشید گل🥹❤️😍🤍💐

وای خدااااا🤣🤣🤣 نه بابا این بنده خدا گفت من با تو خیلی کار دارم منم تهدیدش کردم جنبه ی شوخی موخ ...

ای بابا بنده خدارو کامل پروندی ک😂🚶‍♀️

چندسالته؟ 

کم کم باید جنبتو ببری بالا اکثر اقایون شوخ طب هستن

ای بابا بنده خدارو کامل پروندی ک😂🚶‍♀️ چندسالته؟  کم کم باید جنبتو ببری بالا اکثر اقای ...

۱۹😁

کلا نمی تونم با پسرا خیلی خوب ارتباط برقرار کنم

او چه خبره  منو باش که میگم شوهر من دیر میاد تو که از منم بد تری که

خب کارش هست عزیزم دیگه چکار کنم 

۱۹😁 کلا نمی تونم با پسرا خیلی خوب ارتباط برقرار کنم

سنتم کم نیست ـ کارکن رو روابطط با اقایون بلخره یروز لازمت میشه😂😁

2706