2752
2734
عنوان

صبح کنکور قهوه بخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 44 پست
شما اطلاعات دارید؟  اونجا حایی هست امانات گوشی و وسایل رو تحویل بگیرن ؟  چون کسی نیست با ...

وای عزیزم تا جای ممکن سعی کنید اصلا گوشی و کارت و کلا وسایل متفرقه وارد نکنید. چون دم در ازتون می‌گیرن و معلوم نیست چی به سرشون می‌اد. هیچ مسئولیتی در قبالشون قبول نمی‌کنن و امکان دزدیده شدن و گم شدنشون هم هست. دم در کامل بازرسی بدنی می‌شید و حتی چیز هایی که هیچ استفاده‌ای در رابطه با تقلب ندارن مثل سوییچ یا کلید رو هم ازتون می‌گیرن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حتما حتما بطری آب شفاف و چندتا آبنبات مکیدنی و مغزیجات با خودت ببر. صبحش هم یه صبحانه کامل بخور که ...

ممنون از راهنماییت عزیزم ❤️❤️

به نظرت خوب نیست مغزیجات مثل بادوم و پسته رو خونه بخورم شکلات ببرم با خودم؟ چون میگن قند مغزیجات دیر ازاد میشه 

عزیزم اصلا همچین کاری نکن. با نخوابیدن و دیر خوابیدن کلی به مغزت و بدنت آسیب می‌رسه و اصلا منطقی نیس ...

بدجور🤕

حالا الان یکم بهترم از صبح حس میکردم دارم خفه میشم اصلا یه چیزی انگار گلومو محکم بسته بود

2731
ممنون از راهنماییت عزیزم ❤️❤️ به نظرت خوب نیست مغزیجات مثل بادوم و پسته رو خونه بخورم شکلات ببرم با ...

خواهش می‌کنم نازنین جان💗

نه نه مغزیجات رو برای پر شدن معده‌ت می‌گم. اگر احساس گرسنگی کردی، شکلات نمی‌تونه خیلی از بین ببرتش. اما مغزیجات به این درد می‌خورن که یکم ته معده‌ت پر بشه

خواهش می‌کنم نازنین جان💗 نه نه مغزیجات رو برای پر شدن معده‌ت می‌گم. اگر احساس گرسنگی کردی، شکلات ن ...

اهااان راست میگینا منم زود زود گشنم میشه حتما ببرم بالاخره طولانیه

بترسم نترسم فایده نداره که صد درصد نتیجه نمیتونم بگیرم من زمین هیچی نخوندم.. 🙂

وا فدای سرت.

اولا که توی تیر هم یه کنکور هست و برای اونم زمان و شانس داری. دوما امتحانات نهایی هستن که اونا رو عالی بدی دیگه تمومه. سوما وقتی نخوندی لازم نیست از خودت انتظار رتبه خوب داشته باشی که الکی استرس بگیری. اینطوری بهش نگاه کن که این اصلا مهم نیست و یه کنکور آزمایشیه، و قراره همینطوری بری سرش هرچیو می‌تونی بزنی، بقیه رو هم ول کنی به امان خدا تا وقتی موقع کنکور واقعیت بشه

وا فدای سرت. اولا که توی تیر هم یه کنکور هست و برای اونم زمان و شانس داری. دوما امتحانات نهایی هستن ...

بله میدونم صد درصد واسه تیر میتونم زمین هم بخونم بره پی کارش حالا اردیبهشتو چه خوب بدم چه بد باید تیر رو هم شرکت کنم 

اما میدونین از چی دلخورم؟ به خاطر یدونه زمین قراره کنکورم خراب بشه 

بله میدونم صد درصد واسه تیر میتونم زمین هم بخونم بره پی کارش حالا اردیبهشتو چه خوب بدم چه بد باید تی ...

گور پدرش عزیزم. چرا باید درس به این چرتی باعث دلخوری تو بشه آخه؟ تلاشت رو بکن بقیه رو همونقدری که براشون زحمت کشیدی بزنی، و مطمئن باش بازم نتیجه‌ت عالی می‌شه.

گور پدرش عزیزم. چرا باید درس به این چرتی باعث دلخوری تو بشه آخه؟ تلاشت رو بکن بقیه رو همونقدری که بر ...

ولی من یا دارو میخوام یا پزشکی نمیشه که یه درسیو نزنم و اینو قبول بشم😔

2706